Advertisement

 1. 1.
  sanem çelik,mehmet ali alabora,ali poyrazoğlunun oynadığı cezaevinden kaçıp gökceadaya sığınan dört mahkumun yaşadıklarını anlatan bir bilket ilhan filmi
  1 ... ulassbora
 2. 2.
  filmin sonlarına doğru mustafa alabora da hikayeye dahil olmaktadır.
  ... yasakani
 3. 3.
  dört mahkumun cezaevinden kaçtıktan sonra yaşadıkları olayları anlatan,çekimlerinin büyük bir kısmının gökçeadada yapıldığı bir film...
  1 ... dilruba
 4. 4.
  izlemenin hicbir getirisinin olmadigi film.
  ... bilmem
 5. 5.
  hapishaneden kaçan dört tutuklunun yunan adalarına kaçmak isterken gökçeada ya sığınmaları sonucu olaylar gelişir. 2005 yapımı filmin başrollerinde sanem çelik, mehmet ali alabora, ali poyrazoğlu gibi isimler vardır. mehmet ali alabora*, adanın dul ve deli sıfatındaki hatunu sanem çelik e aşık olur. oyunculuk, hikaye berbattır. hele bir de dersi ekip bu filme gittiyseniz "allah belamızı mı verdi ne?" gibi duygulara kapılırsınız. bir ümit ikinci yarıyı da izlersiniz ama sonra da "film arasında niye çıkmadık ki?" dedirtir bu film.
  ... baldaki tuz
 6. 6.
  konuk oyuncularindan birisi icin
  (bkz: katerina moutsatsos)
  ... kisladankampuse
 7. 7.
  "abi, bu hafta sonu canım sıkılabilir, ne yapmayayım?" sorusuna "bu filmi acilen izleme!" diye cevap verilecek bişeydir.
  1 ... stalker
 8. 8.
  hakikaten kotuymus, keske tavsiyeleri dinleyip hiç izlemeseydim dedirten film.
  ... kadavra
 9. 9.
  Buradaki yorum yapan herkesin belirttiğinin aksine çok beğendiğim bir Türk filmi. DVD'sini 3 YTL ye alırken bile hiç önyargılı düşünmemiştim, bir kere olayın Gökçeada'da geçmesi baştan artı , senaryo da saçma değildi tarihi eser kaçakçılığı, bu tür girişimler gayet doğal . Sosyal mesajlar veren bir film ayrıca , kendi kendine konuşmalar türlü türlü saçmalamalar gayet doğal.
  ... megajardel
 10. 10.
  en kötü türk filmleri arasında kendine rahatlıkla yer bulabilecek, kötü bir yönetmenin kötü filmi.
  ... alone with everybody