bugün

katıksız bir orospu çocuğudur.

(bkz: afrin harekatına katılıyorum hakkınızı helal edin/#38701053)

NE OLUR NE OLMAZ diye;

görsel
(#38701053)

Pkklı itin teki.
Bunun da diğer soysuzlar gibi gebertilmesi haktır.
Tabi öncesinde Askerimize geber yazan o iki elinin de büyük bir incelikle ince ince yavaş yavaş doğranıp daha sonra ağzına sokup yedirilmesiyle kaydıyla.
troll yazar aynı zamanda bir orospu evladıdır kendisi.
katıksız bir orospu çocuğudur.

(bkz: afrin harekatına katılıyorum hakkınızı helal edin/#38701053)
görsel
Anlayan anladı. izaha gerek yok.
silik yapılması onun adına hayır olur.
yapılmasın.

farklı tedbirler uygulansın.

mesela en yumuşağı ihbar edin bimer'e.

daha farklı tedbirler de var lakin bize yakışmaz.
itle it olmamak gerek.
kendilerini afrine o çok sevdiği pydye davet ettiğim kişiliksiz kişi. buradan ötmekle olmuyor. klavye keleşçisi.
subay olduğunu söyleyen yazarlardan birinin, afrin'deki operasyonlara katılacağına dair beyanına şöyle (#38701053) rezil bir cevap vermiş adi herif. askeri polisi sokağında görse dışarı çıkmaya korkan, anasının çiçekli eteğini giyip kaçan şerefsiz evlatları burada ülkenin askerine nefret kusuyor. iyi uykular yönetim.

acilen silinmesi gereken yazar. eğer sözlükte mod varsa hemen silsin şu terbiyesizi.
görsel
Hdp'lu bir kürttür. Tü kaka sana asjdks. Neyse benim elestirecegim kısım bu değil çünkü banane?
Tamam bacım anladik bi konu hakkinda düşünce sahibi olmak bunu insanlarla özgürce paylaşmak falan güzel şeyler ama insan entryi yazdiktan sonra şöyle bi döner okur. Cümle bitislerine, cümle vurgularina, akıcılığına, yazdıklarının liseli bir cahil ergenin ağzından çıkıyomuş gibi durmamasina (ifade etmeye çalıştığı şeyler öyle olmasa bile) dikkat eder. Abi yok okuyorum okuyorum yine aynı yine aynı lan. Az cümle kurarken ne yazdiginizdan çok az nasıl yazdiginiza özen gösterin.
(#27950122) sen niye gebermedin? dedirten yazarımsı.
pkk lı k*rt yazar, yazdıklarıda etniği gibi boş.
yalancının önde gideni. en bayıldığı şey tarihi çarpıtmaktır.
donuz butonu az bile gelir bu kürtçüye!
Adam gibi adam..
zavallı. eskiden baya konusuyoduk. belki hatırlar beni. ama gittim geldim bi yıl geçti hala aynı yerde sayıklıyo. siyaset siyaset siyaset. acınası...
Bizi hangi sözlükte aldatıyor acaba yazarı.*
sözlüğe önceden gösterdiği ilgili göstermeyen yazar. yazınız efendim.
sözlüğe önceden gösterdiği ilgili göstermeyen yazar. yazınız efendim.
hazreti ibrahim'in kürt olduğunu iddia eden ve de özel mesaj yoluyla hakaretler savuran kürt. kürt lütfen...
(bkz: #25014997)

yanlış olan yazardır. kürtçe, peştunca, tacikçe gibi diller eski zamanlarda farsça'nın bir lehçesiyken şimdi ise yine farsça kökenli ama kendine has kuralları olan bir dil olmuştur.
zerdüşt olduğunu düşündüğüm yazar.
kızın telefonunu isteyen ancak istediğini alamayan ağır abazan yazar.
(bkz: oda istiyğ)
sohbetinden çıkmayı başaramadığım yazardır. sohbeti de sohbet olsa:

+ oww vajinaya bak
+ oww tampona bak
+ üfff üff üff
+ geçen yine s*kiyorum.

(bkz: abazan olduğunu kabul etmeyen abazan)
hafiften bir abazanlığı olan yazar. yuh be karıya da vurdun daha ne abazanlığı.
güncel Önemli Başlıklar