1. 1.
    https://m.youtube.com/watch?v=WTtOuP1-rJQ+

Yeni Zelanda da ki olayı haklı bulan şerefsize haddini bildirmiş. Helal olsun. Az kalsın öldürüyorlarmış çocuğu yalnız.
    6 -1 ... ride the lightning
  2. 2.
    tam dayaklık tipi varmış bana yapsa tek kroşe ile rabbine kavuştururdum.

ayrıca dikey şekilde video aldığı için ekstra bir şamarı hak ediyor.
    -11 ... caranthir
  3. 3.
    Müslüman olmadığı her halinden belli olmasına rağmen icten bir tepki vermiş cocuktur. Helal olsun.
    6 -2 ... plane of wings
  4. 4.
    Senatör kılıklı teröristi fena bozan ama terörist muamelesi gören cesur gençtir. Hayret Bu kibirli kasıntı ingilizlerden de böyle delikanlı çocuklar çıkabiliyormuş. Helâl olsun. Aslan yürek.
    10 -1 ... gazeloglu
  5. 5.
    izlerken çok rahatladım. helal olsun sana koca yürekli cesur çocuk.
    4 ... marjinalbirnick
  6. 6.
    Parlementer'in ensesine vurunca çıkarttığı şşaaakk sesi duyulmaya değer olan çocuk.

Kahkaha attım yeminle.
    1 -1 ... neflodi
  7. 7.
    adım gibi eminim, liberal bir ailenin dolduruşa getirilmiş çocuğu. yumurtayı kaptığı gibi adamın ensesinde patlatmış. biri politik doğruculuğa hizmet etti mi, beş dakika oturup düşüneceksin, diyeceksin ki yine de bu doğru muydu?

biz de edebiyle eylem yapıp bir politikacıya haddini bildiren de çıkmaz, o daha feci.
    1 -1 ... ozgur demirtas in robotu
  8. 8.
    Cok takdir ettim, darisi tüm fasistlerin başına.
    1 ... alexdeberk
  9. 9.
    Doğru olmayan eylemdir. Yumurta kolisini kafasına geçirse daha iyi olurdu.
    1 ... dore guido orefice
  10. 10.
    linç yemeyeceksem, bu adam çocuğu tokatlamakta haklı. sonuna kadar hem de.

çocuk bu senatöre küfür etse, hakaret etse, hareket çekse, çocuğa vurmasını doğru bulmazdım. lakin nap dediğimiz şeyi ihlal ediyor burada çocuk. saldırmazlık ilkesini yani. fiziksel saldırıda buluyorsa, aynı şekilde karşılık bulur. hatta senatör hukuk yolunu kullanarak ceza verdirebilir.

fiziksel saldırı devreye girince işin rengi değişir.
    1 -1 ... hubel