1. 1.
  Neden? avustralya nın türkiye büyükelçisini çağırması
  ... hepinizi sevmiyorum
 2. 2.
  Nedeni şu olabilir:
  avustralya nın türkiye büyükelçisini çağırması
  1 -2 ... hepinizi sevmiyorum
 3. 3.
  nedeni:

  https://mobile.abc.net.au...ment/10919160?pfmredir=sm
  ... hepinizi sevmiyorum
 4. 4.
  tahtını koruyacam diye yine ebemizi sikecek hareketler sergiliyor anuna goyyim..

  hayır, sizler sonuna kadar bunu hak ediyorsunuz da benim kabahatim neydi ulan!
  5 ... artificialhuman
 5. 5.
  avustralya nın türkiye büyükelçisini çağırması
  1 ... hepinizi sevmiyorum
 6. 6.
  vay be teee avustralya´yla bile papaz olmayı becermişler, helal olsun valla. "komşularla sıfır sorun" diyip de buralara gelmek valla zor iş. büyük bir beceriksizlik gerektiren bir hareket. uzun ve ekibinin dünya meselelerinden ne kadar "iyi"(!) anladığına harikulade bir örnek.

  avustralya´yla şimdiye kadar kimse papaz olmamıştır tahminim.

  hani almanya fransa´yla habire çiş yarıştırır, yok airbus´tan dolayı yok trenyollarından dolayı arada birbirleriyle papaz olurlar, onu anlarım da, türkiye´nin avustralya´yla papaz olması okullarda "bir dışişleri nasıl yönetilemez?" sorusuna cevap olacak bir şekilde okutulmalı.

  amerika´yla papaz oldun, almanya´yla fransa´yla, herkesle iyi geçinen hollanda´yla bile papaz oldun, rusların götünü yalamasan adamlar seninle bütün ilişkilerini kesceklerdi, iran aynı yunan aynı, suriye zaten götüne girdi, ırak desen belli, mısır direkt diplomatık ilişkilerini kesti seninle.

  diplomasinin "d" sinden anlamıyo bu angutlar, allahıma...

  bi de eskiden meşhur türk diplomatlarına "monşerler" diyip, dalga geçip hepsinin ayaklarını dışişlerinden kesip "kendi angut- pardon- adamlarını" getirmişlerdi.

  geldiğimiz noktaya bak kardeş, artık gülünç yani.

  avustralya´yla papaz olmak gerçekten zor bir konu. kendilerini tebrik ediyorum.
  3 ... paganviodio
 7. 7.
  Komşular ile sıfır sorundan...

  En uzak noktalardakiler ile kavgaya..

  Yeni türkiye. .
  ... gezdimgordumyenildim
 8. 8.
  reyizi cumhurumuzun; “Biz buradayız, biz Çanakkale'deyiz. Bin yıldır buradayız, kıyamete kadar da burada olacağız. istanbul'u Konstantinopolis yapamayacaksınız. Dedeleriniz geldiler, burada olduğumuzu gördüler, kimi ayakta kimi tabutta geri döndüler. Aynı niyetle gelecekseniz sizi de bekleriz. Sizleri de dedeleriniz gibi uğurlayacağımızdan hiç şüpheniz olmasın” sözlerinden sonra gerçekleştirilen olay.

  yahu reyis, gerizekalı bir terörist için üzerinden 100 sene geçmiş bir olay hakkında savaş ahlakını zedeleyici böyle bir söylemde bulunulur mu? tamam, biz de ölene dek buradayız da, hepinizi tabutla uğurlarız falan yakışıyor mu hiç? ne yapmaya çalışıyorsun allasen? atatürk'ün devlet adamlığından da mı hiç ders almadın?
  ... agnostos
 9. 9.
  tam bir rezillik.

  ülkem adına utandım.
  1 ... noxeca