bugün

Toplum tarafından kabul edilen bir gerçektir. Avukatlar elit kişilerdir.

Kendimden biliyorum. Elit olmamın yanı sıra, bir de çok yakışıklı olunca, +1 özellikte eklenmiş oluyor. Kadınlarla aram bu yüzden gayet iyi. Sevişecek kız bulmakta zorluk çekmiyorsunuz.

Avukat olduğum için, toplumda öne çıkan bir yerim var. Hangi ortama gidersem gideyim, yüksek bir saygı ile karşılanıyorum. Bilhassa kadınların ilgisi benim hoşuma gidiyor. Bunda yakışıklı olmam da etkili tabi.

Yalansız şekilde söyleyim. Elde edemeyeceğim ve yatağa atmayacağım kadın kız yoktur.
Sürekli buzlu badem yediğimden doğru olduğunu düşündüğüm önermedir.

Edit: Hayır götüme sokmuyorum.
Avukat olduktan sonra o kadar parayla elit olmamak ne mümkün.
görsel
En az 10 sene oncesi icin bu onermenin dogruluk payi yuksektir.

fakat artik gunumuzde ozel universite sektoru costugu, 3-5 kisilik kadroyla profsuz apartman dairesi universitelerinin sayisi hizla arttigi ve gozunuzun ustunde kasiniz oldugu icin bizden size %50 bir de nefes aldiginiz icin ek %25 burs gibi esnaf taktikleriyle musteri pardon ogrenci topladiklari icin mesleki niteliklerin hizla dustugu herkesce gorulen gozardi edilemeyecek gerceklerdendir.

Eli eksiye gidecekler icin:
https://m.haberturk.com/g...ukuk-fakultesi-enflasyonu
üniversitede iyi kötü bir puan alıp okul okuyorsunuz..

abartmayın.. böyle elit olunmuyor..

avukatların elit olması durumu tamamen ambalajla sağlanmış bir durum..

bizde ki elit tanımı çok farklı olduğun için tabi cebi iki para gören elitlik ünvanını kazanıyor..

mesela, ham tümertekin ve kızı elittir.. biraz bi bakınıverin bakalım elit neymiş ne değilmiş, kimmiş, kime denirmiş..
Elitler mi bilmem ama tanıdığım avukatlar hep çok güzel insanlar.
kardeşim avukat ve yakışıklıysan hayata 10- 0 önde başlamışsın demektir. o yüzden her daim peşinden koşan insanlar bulunacaktır elbet.
ölü soyucu der geçerim.
yavsak ve guvenilmez olmalari.