1. 1.
    güldürür. Ulan alt üstü 1500 - 2000 lira maaşa amelelik yapan tiplersiniz. Bu neyin tatavası?
    8 -13 ... soyle sebastiyan
  2. 2.
    Bir araştırma görevlisi egosundan fazla olamaz.
    ... bulunmayanadam
  3. 3.
    işiniz düşünce kapısında köpek olduğunuz tiplere böyle konuşmayın allah çarpar.
    12 -4 ... flat head
  4. 4.
    Hukuk okuyamayan ergen beyanı.
    19 -2 ... justinianos
  5. 5.
    Ah bebeğim ya. Sözlükte böyle efe olduğunuz kadar hakkınızda icra takibi başlatıldığında da kapımızda köpek olmak yerine efe olsanıza. Yerim sizi ben
    10 -13 ... flat head
  6. 6.
    her hukuk okuyan daha öğrenciyken bile kendini hakim savcı sanıp hava atar. ama sonunda çoğusu avukat olup adliyede dosya inceleyerek asgari ücretten biraz daha fazla kazanır. toplumda sevilmeyen kişilerdir. avukatlar topluma göre paragöz, yalancı kişilerdir.
    5 -10 ... kedi memduh
  7. 7.
    Okudukları bölüm gerçekten çok serttir ve zordur. Bunun getirdiği hava mı bilemem ama ego olarak kendilerini çok yüksek görmeye başlarlar. iticilikleri sanırım buna bağlı.
    Amcamın oğlu hukuk okumaya başlamadan önceki hali ve sonraki hali diye ikiye ayrılacak boyuta gelmişti. Az çok gözlemim buna dayanıyor.
    Not: allah avukatlık bir mevzu hiçbirinize vermesin. iyisi kötüsü hiç bir konuda vermesin.
    7 -2 ... blackline
  8. 8.
    benim tanidigim gayet cok mutavazi, efendi, terbiyeli, adam gibi adam olanlar var.

karakter meselesi, meslekle alakasi yok.
    12 ... sari civciv
  9. 9.
    Altı üstü 1500-2000 TL mi ? işte buna güldüm bende. Komik olmayın ben 5 bin TL nin altında kazanan avukat tanımadım. He ayrıca öyle herkes avukat olamıyor. Hukuk fakültesine girebilmek için ilk 60 binde olma kuralı getirildi. Bu sayı tıp da ise ilk 30 bin. işte bu duruma bilende konuşuyor , bilmeyen de konuşuyor denir. Ya da ne bileyim kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş.
    9 -1 ... ralgac
  10. 10.
    Çoğumuz cahilmişiz. Bir yaşıma daha girdim. Hele ki istanbul barosu başkanın adalet sisteminde zerre kadar ağırlığı yokmuş en çok da buna güldüm. Tabi ya hukuk sisteminde ağırlık sürekli terör propagandası yapmaktan geçer. Yoksa gs ünide hoca olmuşsun doktora seviyesinde hukukçusun ne anlamı var. Hayatında siyaset konulu hariç kitap eline almamış adamlar çıkmış hukukçuları eleştiriyor gerçekten aydınlandım.

Biz cahiliz, hepimiz senet kovalıyoruz başka hiç işimiz yok evet. Peki o zaman sistemi düzeltmek adına o senede imza atma da bizde uğraşmayalım daha akademik alanlara yönelelim.
    3 ... flat head