1. 1.
    Bedava danışmanlık isteyen gitsin internette gezinsin.

Madem insanların bilgilerinin, yöntemlerinin, ağızlarından çıkacak sözün bir değeri yok kendi işinizi kendiniz de görebilirsiniz o vakit.

Her gün birileri gelip soru sorsun ve gitsin, siz anlattiğinizla kalıp dava gelecek diye bekleyin. Masa sandalye kemirerek de yaşayabilirler ne paragöz insanlar cidden.
    15 -3 ... susturulamayan avrat ll
  2. 1.
    Haklıdır. Bilmem kaç yıl oku çabala didin. Yok roma hukuğu yok medeni hukuk. Sonra cahilin biri çıksın yoldan birisini çevirsem hukuk mezunu çıkar desin. Bu işler o kadar kolay değil.
    7 ... rosadolujoe
  3. 2.
    Ya evet çok paragözüz ne demezsiniz. Hatta biz her şeyi para olarak görüyoruz. Oha lan bi deste parayla entry giriyormusum ya ben.
    3 -1 ... abaninaltindakisopa
  4. 3.
    Birileri duymasın vallahi sözlüğü yakar hee. Aman. Onlar buradalar.
    4 ... kale3112
  5. 4.
    kimse suçu ispat edilinceye kadar suçlu değildir bu yüzden avukata gerek yoktur.
    1 ... federalajan06
  6. 5.
    Hukuk birinci sınıf biri olarak söylüyorum. Hak ettiklerini istiyorlar.

Bir insanın ilk dönem sonu sınavlarında 1500 sayfadan sorumlu olmasını hayal edin. ilk sınıf diyorum bakın. 4 sene sürecek bu yolculuk ve her dönem bir öncekinden daha ağır olacak.

Ben bunca şeyi öğreniyor, o kitaplara 40 liranın altında bayılmıyorsam eğer; bilgimi edinmek isteyen ücreti ödemeli. Sürekli okumak ve güncel kalmak zorunluluğunu da belirtmeli.

Bu paragözlük değil; emeğinin hakkını istemek. Sen doktora gittiğinde kanı alan hemşire, inceleyen laborantken kağıda bakıp teşhis koyduğu için en yüksek maaşı doktor alıyor ya hani; aynı şekilde avukat da bilgi birikiminin hakkını alıyor. Beğenmiyorsanız da basit bir çözüm sunayım; davalık olmayın.
    4 -2 ... tekibozukkulaklik
  7. 6.
    Katıldığım önermedir daha ikinci sınıftayken bile belli oluyor bu kiz sırf param yok diye benimle olmadı...
    1 ... see you mu again
  8. 7.
    mahkemede her iki tarafın da avukatı oluyor ve her iki avukatta kendi tarafının suçsuz olduğunu kanıtlamaya çalışıyor. siz diyorsunuz avukatlar paragöz bence paragözden fazlalar.
    2 ... bedreddin