bugün

dogru valla burnumuz en son mars civarında gorulmustu zannederim su an gunes sistemini terketmek uzeredir.
Sonunun yazarlar tarafından getirilmesi beklenen başlık.
(bkz: #41626316) Bari mahkemede mini etek giymesin ne var yani zihniyeti çok tehlikeli bir zihniyet. Bu zihniyet zamanında üniversitelerde başörtüsünü yasaklayan zihniyetin bir değişiğidir. Hiç kimseye kıyafetinden dolayı önyargılı dsvranamayacağı gibi değil buna karışmak buna yorum bile yapamaz. Bu sadece mini etek giyen bazında önemli değil herkes için önemli bir konudur. Sen bugün mini eteğe karışır bir diğeri çarşafa karışır. Burada esas olan özgürlüktür. Özgürlük de evet her konudan önce gelir. Bülbülü altın kafese koymuşlar misali. Özgürlük konusunda vereceğin tek taviz ileride daha büyük tavizler vermene yol açar. Yani ez cümle evet o kadının mini etek giyebilmesinin özgürlük bağlamında size çok faydası var
biraz değil epey şey olmalarıdır.
Boş ve gereksiz egolu.
ortada işe yarar meslek mi bıraktılar ki. geçen hukuk fakültesi mezunu bir çocukla tanıştım, 1 yıldır iş bulamadığı için call center'da çalışmaya başlamış. yazık günah amk insanların emeğine.

eskiden hukuk, mühendislik, diş hekimliği, eczacılık falan kallavi mesleklerdi, iş arama dertleri olmaz, saygı görürlerdi.
şöyle ;

görsel
Tek bedavaya fikri sorulan kendileri gibi davranıyorlar.

Bir şey danışabilir miyim diyenlere hörörö yapanları bana tuhaf geliyor. En fazla cevap vermezsin olur biter, üst baş parçalamak nedir?
Cinsler cins. Ayar oluyorum hepsine, çok bilmiş hıyarağaları.
Bol. Miktar olarak yani. Geçen farkettim lisedeki arkadaşlarımın yarısı avukat olmuş. Birisi avukat tanıdık soruşturunca hangisini seçeceğimi şaşırıyorum.
Ayıp bir söylemdir.
dolandırıcı mı knk .