bugün

nasıl olur. yorumlarınızı bekliyorum.
çocuk doktor olur.
Nasıl bir şey olacağı merak konusudur.
Oturup anayasa tartışırsınız artık. Seni bilmemkaçıncı kanuna göre seviyorum falan dersiniz. Hayırlı olsun ne diyeyim.*
(bkz: Demokrasi evliliği)
(bkz: ne olacak şimdi)
Halam ve eniştemde olan durumdur. Evlilikleri normaldir, hiç hukuk konuştuklarını görmedim. Ayrıca parayı kırdıkları da bir gerçektir.
boşanması kolay olur.
çocuk mübaşir olmaz.
(bkz: yaz kızım 200 torba çimento 20 kamyon çakıl)

(bkz: tükür ulan babanın suratına)

(bkz: serbest çağrışım)
levent kırca, nevra serezli evliliğidir.
babamın dayısının oğlu ile karısı avukat ve gayet mutlular (bkz: baki boğa).
Ailecek savunursunuz artık...
Hakim savcı çiftiyle swinger yapmak için ideal.
Evlenirken iyi de bosanirlarsa mahkemede olay çıkar.
ikisi icin de guzeldir. adam avukat sikiyordur, kadin ise avukata veriyordur. elitlige bakinizdir.
bu başlığı ben açmıştım. Evlendikten sonra kesin sonuçları yazacağım. Smile.
Yazik lan su ülkede bi avukat, bide doktor olup sekil yapan herifleri bir türlü cozemiyorum.

Doktor dediğin su ilac mumessillerinin gozlerinin icine iki kalem daha fazla biraksin diye bakan tipler, avukatlar ise ise başlarken kalantor bir avukat bulduğunda onun dosya islerini yapabilmek, bir nevi okumus avukat katibi olmak icn yirtinan tipler degil mi? Ulan sihiye avukat dolu agliyo amk adamlarin alayi. Ne guzel arkadaslarim var zehir gibi tipler, 30 yasina kadar hukuk uzerine egitimlerini yurt dışında devam ettirip dil ogrenip daha sonra; "ulan keske okul bitince direkt baslasaymisiz bi avukatin yaninda, en azindan isin evrak kismini ogrenir yolun kabasini alirdik, bu yastan sonra avukatliga baslayacagina git garsonluk yap " demeden once mulakatlarindan kaldiklari tam 3 savcikik sinavini derece ile kazanan!!

Tus kazanip 30 yasindan sonra gunde 12 saat kopek gibi kazanip bide hasta yakininin afra tafrasina sahit olmak zorunda kalan o doktor dostlarimin pratisyen , yeni bitirip bi yere atanmis tiplerin havasini gorunce, ulan ben yillardir bu meslegin icindeyim soyle artislik yapamadim diyenini..

Yani demem o ki avukat avukat evliligi!!! Siktir git amk he avukatsin masallah da baska bi sikik degilsin ki. Cok baba alaninda bi bokun sahibi olmadiktan sonra devlet memurundan farkin ne olum insanlar oyle yerlerde oyle islerle ugrasiyor ki, ortamlarda avukatim deyip ilk firsatta av plaka aldığın icin o ortamlara yanasmaya korkarsin... neyse biraz agir oldu ama idare edin artik!
Avukat avukat evliligiymis. Hay allahim yaaa...
ortak bir ev kiralayip, büro olarak kullanirlar.
Çok aynı. Oykk bir durum.

bebegimin bir kanun kadini olması hoş. Fakat ben kanunlarla işkme gelmedigi surece ilgilenmem.
Genelde bir hukuk bürosu açıp tabelada sağlı sollu isimleri olur.
- Akşam niye geç geldin?
+ işim biraz uzadı da hayatım.
- Bunu kanıtlayabilecek şahitlerin var mı?
+ haydaa!
- Başka sorum yok hakim bey.

Olmaz o iş.
-sevişme talep ediyorum.
+itiraz ediyorum.
Avukat Doktor Öğretmen tabiki hepsi üstün meslekler ama önce inan olmak gerekiyor.
inşallah ikisi de boşanma avukatı değildir.