1. 11.
    Sapık bir katiptir.

Katibime etek altı foto ne güzel yaraşır.
    1 ... marcus tullius
  2. 10.
    (bkz: bir daha sözlüğe gelinsen alınacak nickler)
    1 ... agca
  3. 9.
    risk budur.
    2 ... kendinedinsiz
  4. 8.
    Eceli gelen köpek cami duvarına işermiş.

Mal.
    ... gogocu
  5. 7.
    Aklıma eskinin şöhretli komikleri yavru ile katipi getirdi allah affetsin.
    ... vigilante8
  6. 6.
    eski kanunda avukatlara karşı işlenen suç hakim ve savcılara karşı(görev anında) işlenen suça eşitti ,şimdi değildir herhalde..

örneğin bir avukata mahkemede küfür ,hakaret ,şiddet gösterirseniz (adliye binasını içi ve avlusu,keşif ve haciz işlemi yapılan yerler ) hakim ve savcılara karşı işlenen suçlarda ki gibi aynı ceza istenirdi.
    kamu görevi olayı.

şimdi avukatları bırakın sokakta dövmeyi adliyede dövsen bir şey olmuyor.. (bkz: avukata adliye koridorunda meydan dayağı)

bakalım bu sapık da nasıl bir ceza ile karşılaşacak olay atm önünde gerçekleşmiş ,çağlayan adliyesine epeydir gitmiyorum gözümde canlanmıyor ama anadolu adliyesinde atm'ler girişin-danışmanın olduğu kocaman lobide yada geniş koridorun başında her an en az 50-60 kişi dolaşıyor , allah'ın sapığının gözü kararmış .demek ki.

ulan biz etrafta kamera var diye etrafımıza bile bakmıyoruz sakata geliriz dönem kamera devri diye ...
    ... baris hemen simdi
  7. 5.
    ilgili görüntü yoksa inanmıyacağım haber.
    2 -4 ... sallama kadin pedi icen vampir
  8. 4.
    --spoiler--

gözaltına alınan katip S.M.S. savcılığa teslim edildi.

--spoiler--

(bkz: sms)

bayram, kandil, yılbaşı günlerinde Mesajları eşe dosta Bunla gönderelim amk!
    ... judas
  9. 3.
    Ben de diyordum kim çekiyor bu fotoları, kim bu sapık şerefsizler demek içlerinde katip de varmış.. katip ha.. sıradan abaza da değil gerçi abazanın da leveli olmaz ama .. iyi olmuş hak ettiği cezayı alsın ak.
    3 -2 ... esmer cocuk
  10. 2.
    Lan tamam ayar düzen sorunlu ama o kadar da değil. Ruh hastası.
    ... huzursuz adam