1. 1.
    Çok afedersiniz ama var böyle bir şey.

Bir arkadaşım var. Sanırım son 1 yılda 3 ayrı adama ağlamışlığı var. Bugün Sabahattin Ali'nin şiirini paylaşmış. Sanırım yeni sevgilisi kendisini avuç içlerinden öptü. Hemen paylaşım yapmış. Avuç içlerimden öptü unutabilir misin şimdi diye...

Ya kuzum sen 1 senede 3 ayrı adamı unutmuş kadın değil misin? Onu mu unutamayacaksın. Çok komiksin.

Ona diyemiyorum işte. Sonra küsüyorlar. Kötü olan ben oluyorum.

Hayır sizsiniz kötü olanlar.
    38 -10 ... sneeuwwit
  2. 2.
    öpneyin işte avuçiçinden. zehirli bu ok. o degilde her adam avuciçinden öpüyorsa çok da özel bir olay değil.
    benim hiç aklıma gelmedi sanırım bu. demek ki ondan bekar kaldım.
    2 ... uzaytamircisi
  3. 3.
    tuna kiremitçi romantizmi ile gülse birsel popülizmini harmanlamış güzel bir yavşaklık örneğidir. takdire şayandır.
    12 ... funk
  4. 4.
    tam şurada elimi tutmuştun yavşaklığıyla birliktedir.
    3 ... entel ki feridun
  5. 5.
    Kaç yaşındayım, hayatıma giren hiçbir kadını avuç iclerinden öpmedim... hiç aklıma gelmedi...
    4 ... keshberfo
  6. 6.
    Ben de seviyorum avuç içinden öpmeyi ama bir numarasını görmedim.
    2 -1 ... kanatlari var ruhunda
  7. 7.
    bunun birde "bana ilk burada sarılmıştın be adam" tipi var. hahah diye gülüyorum bazen duvarlarda orada burada görüyorum da küçücük liseli çocuk lan bunlar manyak mısınız.
    3 ... aeneskral
  8. 8.
    Başlığa bak. Avuç içlerinden öpülmemiş kadın adam kıskançlığı.. duyarımı kastım gidiyorum. Ama böyle bir kıskançlık da yok değil. Var yani.
    2 -2 ... ngark
  9. 9.
    o eller yıkanmamışsa gerim gerim gerer adamı. Görenlere de yazık, salakça kıskanıyorlar bir de. gidin omuzdan öpün, daha güzel kokar, daha bir iç gıcıklayıcı. üstelik daha az vıcık bir hareket. Ya da boşverin, Yapmayın şöyle sahtekar romantizm soslu işler. Aşk dediğiniz çoğalmanız için genlerinizin sizinle oynadığı bir oyun neticede.
    2 -3 ... serenity painted death
  10. 10.
    ya tuvalete girip amini avuclayip elini yikamadiysa diye sormazlar mi.
    -3 ... cilveli ahmet hoca