bugün

çok vardır memlekette bu eylemi yapan. Aşağılık kompleksleri o kadar tavan yapıyor ki, sokakta iki Avrupalı görseler üzerine işittirip banyo alanları bile vardır.

Siz suriyelileri ne kadar sevmiyorsanız, götlerini yaladığınız ovropololor da sizi o kadar sevmiyor. istediğiniz kadar kendi götünüzü yırtınız. istediğiniz kadar kendi atalarınızın kültürünü aşağılayın- ilahlaştırdığınız Avrupalılar da ta sizi aşağılıyor.

Ama ben ne bilirim ki. Ömrümün tümünü ütopya (ovropo) da geçirdim. Burda millet parayı tuvalette sıçıyor. Sıçmayanlar ağaçta avrocukları topluyor. burda ortam böyle. Zaaaaaa.

(bkz: Allah’ın geri zekalıları)
maddi olarak Türkiye’de bi sikim halledemeyenlerin, Avrupa’da başarabileceklerini zanneden geri zekalıların yaptığı eylem.

He he evet. Avrupa’da Fakir yok. Evet.
dedi kerhaneci.
fetö nün götünü koklayıp "muhterem hocaefendi" demek gibi birşeydir.

şahsen benim suriyeli, ıraklı, afgan, isviçreli, brezilyalı vs. herhangi bir milletle ya da ırkla sorunum yok.

benim sorunum otuna bokuna bakmadan kapıyı açıp bütün suriyeyi ülkeye dolduranlarla. gelsinler kardeşim başımızın üstünde yerleri var. kadın, çocuk, hasta, yaşlı, engelli... buyursunlar. bunlara bakalım. ama sen 25 yaşındaki korkak bir piçi alıp burada benim ödediğim vergilerle ona maaş bağlarsan ben sorun yaratırım güzel kardeşim. sevmem bu tipleri. istemem de.

hele ki o bu ülkede devletin beleşten bağladığı maaşı almak için postanede sıra beklerken, benim kardeşim onun toprağında şehit oluyorsa kusura bakma da onun da onu burada tutanın da onu sevenin de anasını skerim.net

aslında avrupa çağdaş türk insanını sever fakat sen ve senin gibi düşünen dingilleri sevmez. çünkü "suriyeli savaşmasın, benim askerim gider savaşır.. biz suriyelilere bakarız" şeklinde çalışan bir mantık, yarın öbür gün türkiye'de çıkacak olası bir iç savaşta avrupadan aynısını talep edecektir.

adamlar da enayi değil....
Bana turkiyede bir zumreyi hatirlatti bu.
Edit onlar kendilerini biliyor.
tercih meselesidir , müslüman götü sevmiyor olamaz mı ? adam hıristiyan seviyor belki... ne kadar da tavuk vicdanlısınız....swh
Kim hangi götü tercih Ediyorsa Etsin dediğim eylem.

Ben Türk evladı olarak kimsenin götünü tercih etmiyorum. Bu eylemi yapanlarla, hakiki Türk, vatan evladının arasındaki bir kaç farklardan sadece birtanesi.

Hristiyanlık götü size az gelir. Biraz Amerikan yarrağını da yiyin şöyle. Boş durmayın. Koçlarım.
Hayatında avrupa’nın A sını görmeyen geri zekalıların yaptığı eylem. *swh

He evet. Hollanda’da bok temizleyenler zengin.
Çünkü orası medeniyet medeniyetttt. Ah Avrupa ahhh. Bokunu yiyim. Bokunu eritip içeyim. Avrupaaaaaa. Bokunda yüzeyim. Üzerime işe. Anamı sik. Çünkü sen medeniyetsin.

(bkz: Atatürk bugün yaşasa ilk asacağı ahmaklar)
Arap boku kokluyoruz kendi ülkemizde. Bunun adı ne peki?
almanın aracına binip amerikalının telefonunu kullanıp , japonun köprüsünden geçip rusun doğalgazı ile ısınıp arabın diliyle dua eden bir insanın kafasının bu kadar karışık olması çok doğal.

korkmayın kimse kimsenin bokunu falan koklamiyor.

yalnızca medenilik zor zanaat.
avrupanın boku tam olarak neresi oluyor aydınlatın lütfen.
vatanını kurtuluş savaşında koçgiri isyanını başlatarak sadise içinde satışa kalkanların torunlarının yapmayı pek sevdiği eylem. ayrıca iran ve esad dışkısını koklamak yerine direkt yemeyi tercih ederler. her önüne gelene arap sevici, çomar, yobaz demekten geri durmazlar ama iran tarafından devşirildikleri için böyle bir kine sahip olduklarını bilmezler.
Ortadogun yaragını yiyip daha fazla istemek varken bide, ad absurdum'a kacan durumdur.
Olayi neden kanalisazyon seviyesinde görüyoruz .
koskoca istanbul denen dünya'nın en büyük köyünde kent kültürü yoksunu milyonlarca insan arasında yaşayıp, sidik lağım bok kokan alt geçitler kıyılar metro da cadde sokaklarında dolaşıp istanbul'u seviyorum türkiye'yi seviyorum diyen insanlardan farkı olmayan avrupa da yaşayan insandır.
kısmen doğru bir eleştiri. bok olmasa bile, New york ve Paris hakikaten sidik kokuyorlar.
Ama ben hiç oh mis gibi kokuyor diyeni görmedim.
ps:New York ayrıca çöpte kokuyor.