bugün

çokta lülümüzde len. sanki biz çok seviyoz onları.
seviyoz ama amaç başka. *
türkleri türkler bile sevmezken avrupalıların sevmesi zaten beklenmeyen durumdur. neyimiz doğru ki adamlar sevsin.
atalarım zamanında avrupayı ele geçirdiği için korkuyorlar ve sevmiyorlar.allah türk ü korusun ve yüceltsin.
avrupada gördüğünüz görgüsüzlerin yüzde sekseni türktür.bu da bir etken olabilir sanırsam.
zamanında çok sevmişiz onları o yüzden.
zamanında türklerle ticaret yapmış olmanın bile bir ayrıcalık olduğundan dolayı kıskanç avrupai halkın kin gütmesinin doğal sonucundandır.

meydanı boş buldular, koştursunlar efenim atlarını. ***.
türkiye henüz kendini halkına sevdirememiş bir milettir. başkalarının kendisini sevmesini beklemeden önce kendileri devletiyle bir olup tam bir kamuoyu oluşturmadanda avrupa tarafından ciddiye alınmayacaktır.
Sebebi budur efendim. *
altmisli yillarda almanya isci kabul ederken sen nerde ambalaji acilmamis tasrali hanzo varsa onlari heriflerin memleketinin orta yerine bomba gibi birakip onlar da türk algilarini bunlara bakarak kurduklari icin.
barbar olduğu için.
eksileyenler için edit: ulan türkiye dünyada yaşanaiblir ülke sıralamasında kaçıncı sırada suç oranları ne alemde? biz barbar değilizde kim barbar ulan.
sebeplerinin uydurma, inanlarında aptal olduğunu düşündüğüm durum.
gerçek örneklerini oralarda pek göremedikleri için.
avrupadan gelen turistlerin önünde 'hıığğğğk puuuu' diye balgam atan adamı gördüğüm zaman anladığım durum.
çok da sikimizdedir afedersin. sevmemek değil onların ki it gibi korkmak. benim memleketimde sayamayacağım kadar çok olumsuzluk var doğrudur, bende muhalifim eyvallah fakat dışarda 15 gün kalıyorum memleketim diyorum. ya sev ya terket kılişesine girmek istemiyorum fakat vize almak vs çok kolay alın gidin arkadaşım, kaçak çalışın ne bilim vatandaşlık alın ama gidin. haa işler düzelsin istiyoruz hepimiz ama klavye başında borda berecilik oynamayın. ben de onları sevmemek için 10 tane sebebi zorlanmadan sayabilirm hatta bunu avrupa görmüş herkes sayabilir. lan yine damarlarım kabardı amk, neyse kimi severseniz sevin amk.
soru cümlesi şeklinde başlık açıldıgı icin olsa gerek.
kürtleri türk sandıkları için.
Turklerin gittikleri yerlere ayak uydurmayip, oradaki insanlarin kendilerine ayak uydurmalarini beklemesi.
osmanlı zamanın da başta fıransa ve almanya olmak üzere, on yıllarca bize vergi verdikleri için. kuyruk acısı var.
kuyruk acısıdır.. hükümetler sevmez . vatandaşları yazı " güneye sex " turizmine gelmesini iyi bilir ondan.

ecdadımızdan varolan korku onlara önümüzdeki yüzyılda yeter.
senin ataların gitsin taaa viyana kapılarına kadar dayansın,3 kıtada devasa toprakların olsun, o topraklar kaybedilmeseydi dünya petrol rezervlerinin %59 unun elinde olduğunu düşün, bide yetmezmiş gibi iman gücün olduğunu düşün...

bi avrupalı olsam bende nefret ederdim yani.
Ben kürtleri neden sevmiyorsam ondan.

Pis.
Beleşçi.
Cahil.
Suça eğilimli.
Çirkin.
yıllarca dedelerini kılıçtan geçirdikleri, neneleri ile kıl çadırda fantazi yaptıkları için. *
yıllar önce turizm bakanlığının yaptırdığı bir araştırma vardı. sonuçlar ilginçti. batılılar için (alman, ingiliz falan) türk deyince akla tembel, sahtekar, kavgacı, bencil gibi kavramlar en önce akla gelirken, doğulular için ise (ama bayağı bir doğu kore, japonya falan) akıllara ilk gelen özellikler cesur, yardımsever, samimi falan gibi batılı algısına göre taban tabana zıt şeylerdi. sene 90'ların başları olabilir. üşenmeyen intenette araştırıp kaynağa ulaşabilir.
olmadık zaman yerlere tüküren tek millet olduğumuz için olabilir. koskoca avm' nin içine tüküren arkadaşım var benim.
Kadınları gözleriyle yedikleri, iki bira ile kral olduklari, klozetin kapağını kalmadan istedikleri ve sifondan bihaber olmaları, sigara izmaritinin çöp olduğunu unutmalari, yere tukurmeleri, sınırla sayıda duş almaları, tatlı su kurnazi olması gibi gibi birçok neden.
avrupa da duyabileceğiniz "neden anlamıyorsun türk müsün" sözünün de kaynağıdır.