1. 1.
  yurdum insanının fiziksel ve zihinsel olarak bitap düşmüş zavallı halinin göstergesi olan zandır. çocukluktan beri alman pornosu izleyip, kırmızı noktalı emanuella izleyen sapkın türk genci, avrupalı kızların kendilerini şehvetle beklediğini zanneder. yok anacım yok, onlar da bizim gibi. canları istesin emanuel'in ateşi bok yemiş yanlarında ama istemezse eğer johnny depp ol eldivenlerini bile çıkarmazlar.
  4 ... grotesquee
 2. 2.
  türkiye'de cinsel yönden aradığını bulamayan gencin "oralarda öyle bir yer var, o yerlerde mutluluklar" türküsünü söyleyerek ayakda durmasını sağlayan düşünce.
  2 ... yahudi yerlesimci
 3. 3.
  (bkz: rahatlık)
  ... armyy
 4. 4.
  avrupalı kızlar cinsel özgürlüklerini ve ailelerinin güvenini kazandıklarından bu önerme tamamen yanlıştır. aksine baskı toplumlarında insanlar yasak ayıp olarak gösterilen şeylere yönelirler. iran'da afganistan'da arabistan'da fuhuşun patlaması da bunun açık göstergesidir.
  2 ... ucuncayir666
 5. 5.
  türk erkekleri kadar düşünmedikleri kesin en azından...
  1 ... electronia
 6. 6.
  turist kadınlar veriyor felsefesini temelinde yatan düşüncedir.
  kanında türk kanı olan herkes buna katılır diye dusunuyorum.
  ... scepture
 7. 7.
  (bkz: turk erkeklerı de abazandır)
  ... jakuzi
 8. 8.
  (bkz: avrupa da kızlar hemen veriyormus)
  1 ... frozen hopes
 9. 9.
  başlığa hep türk kızlarının tepki vermesi de nasıl bir ilginçliktir o da başka bir araştırmanın konusu. onlarda bizim kadar seks düşünür tek farkı bizim türk kızlarımızın anne baba ve çevre faktörü onlarınki ile aynı değil. bir gecelik ilişki onlarda ayıp sayılmıyor. biz de kızımız yanıp tututşsa bile erkek gözünde değerinin yiteceğini düşünüyor. nasıl düşünmesin sitede açılan başlıklara bakması erkek düşüncesini apaçık anlamasına izin veriyor. erkekler ulan bu kız bana versin diye düşünür. verince orospu der. vermeyince avrupalı kızlar böyle değil der.
  bir nevi kısır döngü...
  2 ... karga
 10. 10.
  hep seks düşünmezler ama seks fikrine açıklardır. turizm cenneti ülkemizde görüldüklerinde "du yu sex" diye sormakta fayda var tabi. ne olur ne olmaz. *
  1 ... ortamlarin yilani