bugün

o bembeyaz tene, sımsıcak gülüşe, ipek gibi saçlara sahip olmalarına rağmen, türk kızlarına göre çok daha egosuz ve kişilikli olmaları olayıdır efendimisss.
bu başlığı açan yazar kaç tane avrupalı kız tanıdı, diye düşündürür.
avrupalı kızlarla takılmamış abazan beyanı.

egonun tillahı vardır onlarda. ancak ben güzelim herkesle konuşmam türü bir ego değildir bu.
Eski den olsaydı bu önerme doğruydu, fakat şuan kesinlikle böyle bir şey söz konusu değil, varsa da çok az. Çünkü balkan Ülkelerinden aşırı derecede göç var ve Avrupa'ya gelenler kadınların üstüne çok gittikleri için bunalttılar ve eskisi gibi değiller. Kadınların çok üstlerine gidiyorlar, Artık onların da egosu tavan yapmış, durumda malesef, siz yine türklerin kıymetini bilin.
aslında bizim kızlar her ilişkide evlenmeden olmaz mantığının dışına çıksalar , iki seviştikten sonra annem kek yapmış aşkım bize gelsene gibi sözler söyleyip evliliğe giden yolun temelini atmaya çalışmasalar erkekleri salak yerine koyup avrupalı kadınlara on basarlar.
Doğru olan gerçek. Rahat ve özgür olmak en iyidir her zaman..
ne saçma adamlarsınız ameka. yok avrupalı kızların egosu yokmuşta yok onlar türkler gibi kezban değillermişte bilmem neymiş. kaç tane avrupalı kız gördünüz ya ? n'aptılar peki her gördüğünüz avrupalı kız sevgiliniz mi oldu? neyin kafasını yaşıyosunuz ki ?
30 tane avrupalı kız tanımışımdır. ruslar hariç. avrupalı diyorum. evet turistik bir bölgede yaşadığımdan bol turistle haşır neşir olmuşluğum var. o güzel o kuğu gibi tiplerine rağmen hiç öyle burunları kaf dağında değil. bizdeki en kıllı ayı kezbanı bile kendini bulunmaz hint kumaşı sanıyor. afedersiniz resmen bağırıyor içten içe yol verin, secde edin benim am*ım var diye.