1. 1.
  son bölümlerde iyiden iyiye dikkatleri çeken ve mide bulandıran gülmek için izliyoruz ulan sizin göğüslerinizi, kıçınızı görmek istemiyorum demek istediğim tespit. dikkat edin ofis çalışanı olan 3 hatun artık göğüs dekoltesi konusunda yarışır oldu kendinize gelin yahu biz bu nedenle sevmedik bu diziyi tamam espiriler, iyice sığlaştı ama ne bilim yapmayın, uğraşın gene güzel şeyler ortaya çıkarabilirsiniz.
  7 -16 ... gaelgarciabernal
 2. 2.
  sadece yaz aylarıyla gönül yayları gevşeyen abazalar için varolan teşhircilik.

  bu dizi ne zamandır var, ne zamandır aynı tarz kıyafetler giyiliyor. şimdi neden göze batıyorun cevabı işte bu olsa gerek.
  5 -4 ... crysania
 3. 3.
  (bkz: oh bebek her şey bitti sıra buna mı geldi)
  (bkz: her kuşu siktik bi leylek kaldı)
  2 -4 ... suicidal imbecile
 4. 4.
  dizi için bariz bir teşhircilik sözkonusu değildir. hatta atv nin satışından sonra, diziye gizli bir sansür bile getirildiği konuşulmaktadır.
  (bkz: avrupa yakasi na uygulanan gizli sansur)
  2 ... sadettin kanyak
 5. 5.
  yaz aylarının gelmesi ise, insanların yazlık kıyafetler giymeye başlamasını ve bunun dizilere yansımasını, aha memesi gözüktü gibi şahane bir tespitle karşılamadır.
  2 -1 ... regulus
 6. 6.
  (bkz: kanal d dizilerinde herkesin birbirine vermesi)
  ... vattafakizgoin10
 7. 7.
  eskiden de vardı, mesela ata demirer göbeğini deli gibi teşhir ederdi. gıkım çıkmazdı, ama o sacit kral ın gömleğinin altından göğüs kıllarını teşhir etmesi yok mu, gerçekten olacak iş değildi. teşhircilik kötü şey, değil mi, ya yaa.
  1 -3 ... yazamaz
 8. 8.
  teşhircilik teriminden bihaber olmaktır. vücudunu, edep sınırlarını aşar bir biçimde sergilemek gibi bir anlamı olan, sapıklığa yakın bir tabirdir. avrupa yakası dizisinin bu tip bir durumla alakası yoktur. ha, bazen burhan altintop karakteri don atlet gezinmiyor değil.* sonuçta teşircilik denen olay kadınlara özgü bir davranış biçimi değildir.

  bunu sadece kadınların göğüs dekoltelerinin artmasıyla bağdaştırmak haksızlık olur. yaz günü , nişantaşı'nda bir derginin personeli ancak bu kadar giyinebilir zaten. gerçi bizim millete hiç bir şekilde yaranamazsın, başörtü taksa yobaz olur, modern kadın çizgisinde giyinince de böyle teşhirci oluyorlar. ortası yok mu bunun? diyenlere de... öhöm. öyle işte güzel dizi.
  1 ... semigod