bugün

çok fazla tepki alacak camiidir.

Kadın ve erkeklerin birlikte ibadet edeceği camide, kadınlar imam olabilecek ve isterlerse namaz sırasında başlarını örtmeyebilecekler

Avrupa'nın ilk "gay friendly", yani eşcinsel ve LGBT (lezbiyen-gay-biseksüel-transseksüel) Müslümanlara açık camisi bugün Fransa'da hizmete girdi.

http://haber.gazetevatan....ildi/496431/30/D%C3%BCnya
şakirtler rahatsız. şimdi giderler adamların kafasını keserler veya yakarlar. vahabili bu emrediyor çünkü.
(bkz: zaman kötü kolla götü)
allah adına kullarını yargılayanların tepki gösterdiği camidir.
islamda zaten eşcinsellerin yeri yokken, oldukça ilginç bir olay.
tepki eylemi olması muhtemeldir ama amaç önemlidir. eşcinsel insanı kulluktan çıkarmak başka bir kulun hükmü olamaz, müslüman olmasına ibadet etmesine de engel olamaz, allah'ı sevmesi ve ona inanmasına da, olduğu gibi olmaması için gizlenmesi saklanması gerektiğini de kimse söyleyemez. tepkisel eylemlerde mesajın doğru algılanması önemlidir tabi bakış açınız sadece kendi doğrularınızdan ibaretse bu çok mümkün olamıyor.
her bokun altından çıkan fransa'nın yaptığı iştir. ben anlamıyorum arkadaş, bu adamların islam ile sorunları nedir? bi' garip toplum bu fransızlar. sikin bunları deseler, türkiye'yi filan basacak adamlar.

sana mı kaldı amına koyim gay camisi yapmak bilmem ne yapmak? önce kendi götündeki boku silsene sen! hep diyorum, fransa cezayir'de yaptığı soykırımları kabul etmeden, bu konuda bir ceza almadan ona buna insanlık dersi bilmem ne dersi veremez. oldu olacak hristiyanları da getirin camiye, onlar da namaz kılabilsinler. ya da ne bileyim köpekleri falan.
islam da eşcinsellik açık şekilde yasaklandığı için kimler tarafından ve ne amaçla yapıldığı belli olan camidir. belki de fethullah iki yüzlüsünündür, çünkü diyalog adı altında islam ın yasakladığı ilişkileri islam da varmış gibi yutturmaya çalışan insandır o aynı zamanda. * *
Bu kadarıda olmaz, bu fransızları cehennem almayacak.
avrupanın müslümanlıkla dalga amaçlı açtığı camidir bence.
1907 de temelleri atılmıstır.
güncel Önemli Başlıklar