bugün

Avrupadaki türklere karşı nefretin artma sebebidir.(anlayana!)
Karikatür görmesem inanacagım, başarısız heykel ve biblo arası, muhtemelen zevksiz ve beceriksiz bir heykeltraşın elinden çıkma boyalı taşlar.
çok güzel yapmışlar.

aynen devam edin. avrupadan tamamen silinmemize kadar devam edin!
hedefimizdeki en medeni ülke pakistan olsun.

avrupadaki türklere selam olsun. kendi düşen ağlamaz diyeceğiz artık!
keşke karikatürü de görseydik.
Beyinsiz, birde kadın figürü kullanmış, cinsiyetcilik, ırkçılık, benmerkeziyetçilik, vandallık,despotizm ... hepsini birden harmanlamış. . Bakın bu soytarılığın gerçek olduğunu sanan en az 10 milyon insan var bu ülkede.
aslında reis hoplatıyor, doğrusu bu ama reis öyle müstehcen şeylere izin vermez, yakışmaz da!
Hayal gücünüze hayranım!
(bkz: bugün de güldük çok şükür)
lan millet nasıl kafalar yaşıyor cidden saygı duyuyorum. birde kendimi marjinal sanırdım.
15 yılda nasıl 100 yıl geriye gidilirin heykelli anlatımı.
türkiye'de olsa polis baskınıyla mekan dağıtılırdı.

Ama adamlar merkel için bile neler neler diyorlar. işte demokrasi.
Aç tavuk kendini darı ambarında zannedermiş.

Keşke avrupaya posta koymak yerine bilgi, birikim ve uzlaştırmacı tavrı ile saygı duyulan bir yönetimimiz olsaydı da böyle ayak öpmeli tasvir yerine elinde bilgeliği tasvir edeb meşale tutan ve avrupalıya ışığı gösteren bir cb tasvir edilseydi.

Ama kader işte.
ilk önce troll sanmıştım ama fotoğraflara bakınca anladım ki troll değilmiş. troll olsa güler geçerdik ama bu ne arkadaş?
(bkz: sikmeseler bari)
neden erdoğan figürlerinin hep karikatür gibi olması diye sorgulatandır.

hoş olay da zaten tam karikatürlük. çünkü verilen tavizler nedeniyle ab'ye büyük bir eleştiri var.

bizim çomar cinsinin bunu erdoğan övgüsü olarak alacak tabi, burdan para kazanıyorlar. ama keşke reis ayak parmaklarıyla rabi4 yapsaymış da tüm dünya görseymiş gücümüzü.