1. ?.
  (bkz: kadıköy)
  -3 ... atgmuls
 2. 1.
  balkan kupasını bulgaristandan alıp gelenleri pek bir rahatsız eder.
  -1 ... ukraynali
 3. 2.
  (bkz: bizim uefa kupamız var)
  1 -3 ... serdarortacbestesi
 4. 3.
  türklerin tipik ufak şeylerle mutlu olma yollarından birisidir efenim.
  aman güzel kardeşim aman kalın siz avrupa fatihi olarak. düşünemiyorum sizin yanlışlıkla şampiyonlar ligi kupasını aldığınızı. adamlar her yıl alıyor seslerini çıkartmıyorlar, daha götünüz de bok varken bir kupa aldınız şimdi çocuğunuzun götünde bok var hala o kupayı konuşuyorsunuz. bunun üzerine bir de fenerbahçe' nin 30 yıldır türkiye kupasını alamadığını konuşuyorsunuz. ulan am biti sen sanki her yıl türkiye kupası 3 yılda bir de uefa kupası 5 yılda bir de şampiyonlar ligi kupasını alıyorsun. bi siktir git çay koy.

  (bkz: ama bizim uefa kupamız var)
  5 -1 ... pembepapyonlufil
 5. 4.
  tüm dünyaya adını duyurduğunu sanan geselilerin avuntusudur. 99 uefa şampiyonunu, 2001 uefa şampiyonunu, hadi onları siktiret 2011 şampiyonlar ligi şampiyonunu sorsam google olmadan bilemezler, ama 12 sene öncenin kupasıyla hala dünya onları tanımaktadır. * *
  5 -1 ... d3xter
 6. 5.
  yaptığı şikeleri ve kıvırmaları saymazsak kulüp tarihindeki en büyük başarısı galatasaray'ı 6-0 yenmek olan çubukluların kendi çapında eğlenmesidir.

  bu sike sürülecek zekaya sahip olmayan güruhlar sürekli olarak galatasaray'ın uefa kupasıya 6-0'ı mukayese ederler; kelime oyunlarıyla "ama bizim uefa kupamız var" tarzı cümlelerle kendi çaplarında değersiz kılmaya çalışmaktadırlar.

  bu adamların başkanı bile çıkıp "galatasaray'ın uefa şampiyonluğu tesadüftü" diyebilecek kapasiteye sahip, biz ergen taraftarlarından ne bekliyoruz bilmiyorum.

  ulan gerizekalı; kulüp dediğin tarihiyle, tarihindeki başarılarıyla övünür. neyiyle övünecek? başkanından muhasebecisine, efsanesinden tercümanına şike yapanlarıyla mı? nedir yani?
  3 -5 ... arshil
 7. 6.
  kulüp dediğin tarihiyle, tarihindeki başarılarıyla övünür diyen gerizekalı gs taraftarının düşüncesi.

  kulüp dediğin tarihindeki başarılarıyla övünürse, o kulübün taraftarı olarak övünüyoruz.
  Övünüyoruz, çünkü futbolda Türkiye'nin en çok kupasına sahip takımıyız.
  Övünüyoruz, çünkü futbol dışı branşlarda karşılaştırma yapabileceğimiz herhangi bir ezeli rakibimiz bile yok.
  Övünüyoruz çünkü Londra Olimpiyatları'na en çok sporcu gönderen kulübüz.
  Övünüyoruz çünkü Şampiyonlar Ligi'nde çeyrek finalimiz, Euroleague'de çeyrek finalimiz, kadın voleybolünde hem dünya hem de Avrupa şampiyonluğumuz var.
  3 -3 ... f35 lightning
 8. 7.
  Keşke 50 sene öncede olsa fenerbahçede ufakta olsa bi başarı yakalasaydıda gururlansaydık.
  ... kiymali lolipop
 9. 8.
  fenerbahçe taraftarının bir kez daha sıfır bilgiyle cevaplar vermeye çalıştığı saçma önerme.

  hadi bizim tarihimizi bilmiyorsunuz, ulan bari kendi tarihinizi bilin de ben de diyeyim ki "aha karşımda kendi tarihini iyi bilen bir fenerbahçeli, o'na göre hazırlık yapayım" diyebileyim. ama nerde...

  * 1959 öncesi 2 maçlık turnuvalarla alınan kupaları gösterip "aha bizim daha çok kupamız var" demek vizyonsuzluktur. açarsın 1959 sonrası profesyonel ligi; orada galatasaray'ın daha çok kupaya sahip olduğunu görürsün.

  * futbol dışı branşlar denirken ne kastediliyor bilmiyorum. basketbol erkek ve bayanlarda hâlâ galatasaray'ın şampiyonluk ve kupaları daha fazladır. (ülker'le birleştikten sonra bir basketbol şubelerinin olduğunu farkedenlere duyurulur)

  * galatasaray'ın da şampiyonlar ligi'nde çeyrek finali vardır, hatta şampiyonlar ligi öncesinde şampiyon kulüpler kupasında yarı final oynamışlığı vardır. basketbol avrupa da çeyrek finaller değil, şampiyonluk kupaları vardır. engelli basketbolunda defalarca şampiyonlar ligi şampiyonluğu vardır.

  edit: şampiyon kulüpler kupası. * *
  2 -3 ... arshil
 10. 9.
  1959 öncesi fenerbahçenin kazandığı kupaları çerezden sayan galatasaraylıların fenerlilerle 6-0 ı tartıştıklarında 1911 deki 7-0 lık maçı ramazan pilavı gibi sürekli ortaya çıkarmaları abesle iştigaldir.

  not: trabzonsporluyum
  4 -1 ... skeptical chemist