bugün

avrupanın bir çok ülkesinde bulunan, aslında 1 ytl'yi 2 euro zanneden sokak makinalarıdır. türklerin bu makinaları keşfetmesinden sonra satışlardan muazzam bir patlama gerçekleşmiştir, üstelik 1 ytl verip 2 euro nun para üstünü alan türkler avrupada tahmin edilemeyecek kadar yüksek maddi zararlar meydana getirmektedirler.
avusturya milyonlarca dolar para harcayarak sistemlerini yenilemiştir.gurur duydum şahsen.
park makineleri.
ispanya daki makinelerde işlemeyen bir sistem.sakın denemeyin yoksa elinizdeki 1 ytl den de olursunuz
Gümrük kapıları yakınlarında 1 ytl satmaya başlayan uyanıkların olmasını sağlayan makinelerdir. Hatta 1 ytl'de indirim diye kampanya yapanları da var.
ytl'nin satın alma gücünü neredeyse iki ila dört katına çıkaran durum (günlük döviz kuru itibariyle).
misal: 2 ytl karşılığında 4 avroluk sigara alınabilir. zira makineler 1 ytl'yi 2 avro zannetmektedir, aynı şekilde 50 ykr'yi de 1 avro zannetmektedirler.
türk zekasının ürünüdürler. makineler değil makine ile parayı bir araya getirmek.
makinalardan ziyade 1 ytl yi 2 euro ile karistiran tonla* kasiyerin de sikayetci oldugu durum.
ben dedim kardeşim avrupa birliğine gireceğiz diye. önce şehirlerine, sonra makinelerine en son da içlerine.*
almanya sokaklarında bulunan seks kulübeleri.
üstüne bir de para üstü ödeyen makinelerdi bunlar. 1 € tutan bir şey almak için 2 € yerine geçen 1 YTL atıldığında, para üstünün 1 € yerine 50 YKr gelmesi gülümsetirdi.
güncel Önemli Başlıklar