bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. ?.
    avrupanın bir çok ülkesinde bulunan, aslında 1 ytl'yi 2 euro zanneden sokak makinalarıdır. türklerin bu makinaları keşfetmesinden sonra satışlardan muazzam bir patlama gerçekleşmiştir, üstelik 1 ytl verip 2 euro nun para üstünü alan türkler avrupada tahmin edilemeyecek kadar yüksek maddi zararlar meydana getirmektedirler.
    3 ... devedikeni
  2. 1.
    avusturya milyonlarca dolar para harcayarak sistemlerini yenilemiştir.gurur duydum şahsen.
    3 ... yıllaryılı
  3. 2.
    park makineleri.
    1 ... selmagezinir
  4. 3.
    ispanya daki makinelerde işlemeyen bir sistem.sakın denemeyin yoksa elinizdeki 1 ytl den de olursunuz
    1 ... kadıköy
  5. 4.
    Gümrük kapıları yakınlarında 1 ytl satmaya başlayan uyanıkların olmasını sağlayan makinelerdir. Hatta 1 ytl'de indirim diye kampanya yapanları da var.
    1 ... yallah tazzik
  6. 5.
    ytl'nin satın alma gücünü neredeyse iki ila dört katına çıkaran durum (günlük döviz kuru itibariyle).
    misal: 2 ytl karşılığında 4 avroluk sigara alınabilir. zira makineler 1 ytl'yi 2 avro zannetmektedir, aynı şekilde 50 ykr'yi de 1 avro zannetmektedirler.
    2 ... lync
  7. 6.
    türk zekasının ürünüdürler. makineler değil makine ile parayı bir araya getirmek.
    ... omnibus
  8. 7.
    makinalardan ziyade 1 ytl yi 2 euro ile karistiran tonla* kasiyerin de sikayetci oldugu durum.
    1 ... nonsense
  9. 8.
    ben dedim kardeşim avrupa birliğine gireceğiz diye. önce şehirlerine, sonra makinelerine en son da içlerine.*
    -1 ... derberker
  10. 9.
    almanya sokaklarında bulunan seks kulübeleri.
    ... biodaddy