bugün

Doğu Akdeniz'de Ankara-Atina hattında yaşanan gerilim devam ederken Avrupa Komisyonu'ndan flaş bir açıklama geldi. Avrupa Komisyon sözcüsü, "Doğu Akdeniz'deki durum çok endişe verici. Diyalog gerek. AB, Rum Kesimi ve Yunanistan'ın yanındadır" dedi.

https://m.haberler.com/so...masi-rum-13497520-haberi/
Birazdan ' Müslüman' ümmete başlar aynı açıklamalara.
yunanistanı avrupa birliği gibi görüyorsunuz demek ki.. yalnız yunanistan da siyaset radikaldir. fazla yanında kalmayın. alcağınızı alıp bir süre sonra sıvışın..
asıl ümmetin müslümanlar değil hristiyanlar olduğunu gösterir. adam kendi dindaşını koruyor işte peki senin dindaşın napıyor seni arkadan vuruyor.
ne tesadüf bizde yunanistanın yanındayız ortak sınırımız bile var. Sırf bu nedenden bile bizi avrupa birliğine almalılar.
Tayyip antipatiği varken ümmeti Muhammet karşımızda olur.
yok olum öyle dememişlerdir len gündem değiştirmek için akpnin oyunu değil miydi bu?

yeni gördüm avrupa birliği ifadesini pardon. ulan bu akp avrupa birliğini bile boyunduruğu altına almış ulan çomarlar.

neyse yaşasın halkların kardeşli-, ay pardon yaşasın atatürk!
Ya ne olacadı. Ulan adamlar birlik. Birbirlerine sınırlarını açmışlar. Beraber zenginleşmişler. Ya ne diyeceklerdi?
ben iddia ediyorum. hayatımı ortaya koymaya hazırım.
şayet amerika ve rusya karışmasın, türk tanklarının paletleri döndüğü anda, manş denizine varana kadar türk ordusunu durduracak hiçbir güç yoktur avrupa'da.

ama kahpe köpeklerin hepsi tek bir bozkurda karşı ittifak halinde.

biz yunan'a girsek, avrupa birliğinden önce amerika ve rusya havlar.

ha bir de bu mavi vatan davasında yunanistan'ı, avrupa birliğini haklı gören şerefsizler de var içimizde.

elbet onlarla da görülecek bir hesabımız var.

siz çoksunuz biz türküz...
bay kemal isdifa edsin.
manş denizine kadar gidermiyiz ??? bilmiyorum .
fakat çoğu karşımıza çıkamaz ...

hatta rusya " ben tarafsızım " derse ab - abd
ittifakı da bize üstünlük kuramaz ....

tabii bizde ciddi hazırlık yapmalıyız ....
maşa olan yunanistanın yanında olacak ab normal yani.
Sanki bizim yanımızda olmanızı bekliyorduk. iki üç yıl daha dayansak biz nerenizde oluruz onu düşünün.
bu arada , avrupa birliği ülkeleri ermeni
iddialarına ilave olarak ,rum pontus ve süryani
soykırımı iddialarını kabul edebilir .
sam amca , kulaklarına bir fısıldar , tamam .