bugün

Rezil ve ahlaksız bir hristiyan klübü olan avrupa birliğine girmek istemediğimizi haykırdıgımız kampanya. Bizim yönümüz doğu olmalı. Doğu insanı tıpkı biz gibi duygusal ve yardımsever. Batı nın soğuk insanlarındansa doğu nun sıcak insanlarıyla daha iyi anlaşırız hem.
avrupa birliği'nin kendisine bayıldığını sanan şakirt isteği.
Özelikle arap ülkelerin yardim severligi meşhurdur, birinci dünya savaşında bunu fark ettik..(ha yinede avrupa birligine girmeyelim o ayri konu)destek bulacak bir önermedir.
http://inciswf.com/baamididinburayiterket.swf
Ekonominin düzelmesinin tek yolu ab üyeliği.
siz girmeyin amk anca arap birliğine girersiniz siz.
Amk ab'nin. Ne işimiz var gavurların arasında.
vatan hayini misiniz siz? reyis istiyor, reisimiz isterken size ne oluyor? dış güçler sizi...

görsel
Kesinlikle katılıyorum. Yine umut verecekler sokacaklarından değil de işte sonra kalan mültecileri de bize kakalayacaklar hiç gerek yok teşekkürler.
https://m.uludagsozluk.com/e/46525765/

Elindeki telefondan evindeki bir çok eşyaya kadar neredeyse her şey gavurların eseri...

Hayatınızı gavurlar kolaylaştırıyor. Ayrı gayrı ayağı yapmayı bırakın artık...
Gavurları çok seviyorsan, yallah Küba’ya. Çok kolayca yaşarsın işte.
Gavurları sevmiyorsan onların memleketinden ayrıl gel ülkene mq.

Madem öyle ne işin var gavur Almanya'da?.
müslümanları sevmiyorsan onların memleketinden defol git mq.

madem öyle ne işin var Müslüman türkiye’de?.
Müslümanları sevmiyorum demedim.

Banane insanların inancından...

Gavur dediğin insanlar hayatımızı kolaylaştıran bir çok şeyi insanlığa kazandırdılar. Senin gibiler ise; 'sen kafirsin, sen cehenneme gideceksin bla bla bla' diye saçmalıyor...

Allah kafirleri ilelebet cehenneme koyacakmış. Şöyle böyle falan filan. Sen öyle sanmaya devam et...

Dini inancı ne olursa olsun tüm kullarına zerre faydası olana sadece Allah neyle ödüllendireceğini bilir...
Gavurları sevmiyorum demedim.

banane insanların inancından...

Müslüman dediğin insanlar hayatımızı kolaylaştıran bir çok şeyi insanlığa kazandırdılar. senin gibiler ise; 'sen müslümansın, gericisin bla bla bla' diye saçmalıyor...

Allah yokmuş din yalanmış şöyle böyle falan filan. sen öyle sanmaya devam et...

dini inancı ne olursa olsun tüm kullarına zerre faydası olana sadece allah neyle ödüllendireceğini bilir...
Sen kopyala yapıştır yapmaya devam et mk.

Anca kafan böyle çalışıyor...

Aşırı Sağcılar Avrupa'da başa gelsede görsek kaçışınızı.
sen boş boş konuşmaya ve tek bir kelimesini dahi değiştirince ne kadar asılsız olduğu anlaşılan laflar etmeye devam et mk.

anca kafan böyle çalışıyor...

Aşırı sağcılar türkiye’de başa gelsede görsek kaçışınızı.
Kimin neye ne şekilde inandığı veya inanmadığı beni zerre bağlamaz. Valla helvadan put yapıp tapsın açıkdığın da o put'u yesin yine beni bağlamaz *

Yalnız Avrupa sanayi ve teknoloji de devrimler gerçekleştirirken bu ülke ne yapıyordu? Ben söyleyeyim laiklik gidiyor şeriat geliyor zırvalığı ile ikna odalarında türban ile savaşıyordu *

Bu kafa yapısı ile değil Avrupa Birliği müzakere masasına dahi otutturmazlar.
insan gibi yaşamak için. Sorgulaya bilmek, hak araya bilmek için. Liyakar kişilerce yönetilmek, toplumun kafasında lan acaba çalıyorlarmı diye düşünmemek için.
Sınırlar zaten kevgir olmuş. Ab uyesi olursak bengaldeste, pakistanda, hindistanda, afrikada adam kalmaz. Hepsi buraya doluşur. Ab ye girmek türk halkının çikarına değil. O kadar iyi bir şey olsa ingiltere çıkmazdı. Standartlarımızı yükseltmek, kalitemizi arttırmak için illa birilerinin bizi dürtüklemesi gerekmemeli. Bunu zaten becerebilmeliyiz.
güncel Önemli Başlıklar