1. 1.
  ey pipidaşlarım, bu zulme kim dur diyecek ya bugün bir avrat besleyeyim desen sana ederi 5-6 binden başlıyor, tek başına da geçmiyor tabi. kuaförüydü, makyajıydı, sosyetik yemeğiydi derken iflahımız sökülüyor. sanki anasının evinde de enginar yatağında kremalı yengeç yiyordu. saçını da kalemle toplayacan işte bitti gitti.

  (bkz: saçı için ayda 5000 lira harcayan kız)
  2 -5 ... masklavi
 2. 2.
  kendi kendime yakındıgım durum.erkekler sakal uzatsın karizma olsun.biz ağdası cımbızı makyajı çeşit çeşit kombini aksesuarı saçı başı.yazarken yoruldum.
  2 ... feministmiyimneyim
 3. 3.
  avrattan avrata değişen ince bir konudur.
  ... kartalbey
 4. 4.
  (bkz: c est la vie)
  ... usualsuspects
 5. 5.
  cismin avrat olmayan kısmı da az masraflı diyorlar.
  1 ... teflon
 6. 6.
  sen bu kafayla gidersen daha çok örselenirsin.
  1 ... munir bey
 7. 7.
  Hahaahahahah *
  Avrattan avrada değişiyor cidden. Mesela ablamın hiç masrafı olmaz, hatunun sadece bir brezilya fonu birde rimel masrafı vardır. Giyimde bir kot bir tshirt olayı vardır, eniştemin ise tam tersine, takım elbiseleri hem takım elbiseye uygun ayakkabı kravat kemer kol düğmesi olayı vardır. Ben düşünüyorum böyle bir adamin böyle bir karısı nasıl olur diye.
  ... tambirtelli
 8. 8.
  kendi ayakları üstünde durabilen güçlü, kararlı, bilinçli, çalışkan kadınlara yönelindiği/değer verildiği zaman ortadan kalkacak olan sorunsaldır. misal araban yok mu diye şaşıran, mimik değiştiren, tribe giren insandan uzak durmak en hayırlısı. benim yok bu kadar şaşırıyorsun soğukluk geliyor ama senin neden yok ?

  erkeğin hımbılı zaten hiç çekilmez zaten. kene olanları yani. hayatın müşterek olduğunu ve zorlukları olduğunu bilen insanları tercih edin. fiziki özelliklerine maddiyata çok takılmayın sonu hüsran olur.
  2 ... mel mel bakan gibson
 9. 9.
  ahah

  gözünü sevdiğim japonları

  sevişebilen avrat da icat ettiler.

  hastayım la ben bu caponlara

  belleş.
  3 ... timur cengiz hulagu
 10. 10.
  kibar feyzo sen misin?
  ... sipraleks