1. 1.
    Milletin gözüne soka soka biz birbirimizi çok seviyoruz diyen çiftlerdir. Evinize gidin, ev tutun, otelde kalın seçenek çok. Gösterişten başka bir şey değildir. iğrençsiniz ibneler.
    13 -4 ... counterintuitive
  2. 2.
    üstteki yazara katılıyorum.
    böyle yapanları eleştirince kıskanıyorsun algısı da çıkıyor. bu devirde sevgili yapmak çok zor değil mi.
    4 -3 ... birsabahgelecekkardanaydinlik
  3. 3.
    Cinsel hayatı 31 den ileriye gidemeyen asosyal tipsizlere dert olan ciftlerdir.
    6 -5 ... tasaklara ufleyen adam
  4. 4.
    adam haklı beyler. bunu toplu taşımada yapan orospu evlatlarına ayrı uyuz oluyorum. 5 dakka sabret inince yap amk dikkat çekmek mı istiyosun.
    2 -3 ... ulkucuwolf
  5. 5.
    (bkz: kendinize bir oda bulun)
    1 ... true
  6. 6.
    hoşt terbiyesizler deyip kovalanması gerekir.

bende sinir oluyorum bunlara
    2 -2 ... hislibiri
  7. 7.
    Özellikle şu yürüyen merdivende yaşanan cilveleşmeler..

Oğlan kıza vurur kız oğlana vurur sonra ihihihhi.

Ha bi de elini omuza atma vardır.

Gözlemlerimi yazacağım.
    5 -5 ... sekhmet07
  8. 8.
    insanın sinirini bozuyolar. etrafta mutusz insanlar da var la. insan göze sokmaz bu kadar. siz mis gibi kızı öperken biz amcamızın kazma elini öpüyoz.
    6 ... saldirayterk
  9. 9.
    aşkım bu seni göbekli gösterdi ya...
    adam 110 kilo , göbeği tamamen maxi xl double burgerden oluşuyor. koton slim fit v yaka tişört giymiş kız diyor ki göbekli gösterdi. oğlan ben sana gösteririm göbeği diyor kabine beraber giriyorlar ben bunları görüp kusuyorum o arada. görevli poşet getiriyor falan.
    7 ... hilmijem
  10. 10.
    onlar var ya kapalı alanda evlerinde falan birbirlerini yiyen boğazlayan çiftler. dışarı çıkınca bir anda gösteriş yapıp oynaşmaya başlarlar. eve gidince yine kavga.
    6 -2 ... piperbella