1. 1.
    Yasak olmasına rağmen birçok insanın yaptığı eylemdir. Traş olanı bile var.
    3 ... forzagala
  2. 2.
    Burun sümkürmek de aynı hesaba geliyor mantıken. Tamam, kişisel bakıma girmiyor ama sonuçta bir kiri atıyorsun üzerinden. Burun sümkürmeyi kişisel bakım lügatımıza kazandıracağım. Az kaldı.
    2 ... gitmedim ama icinden gectim
  3. 3.
    avm tuvaletinde çocuk sahibi olanlar varken sadece diş fırçalayanlar midenizi bulandırıyorsa, tebrikler.

tam bir safsınız.
    3 -2 ... nedvettin
  4. 4.
    sekiz sene evvelki platoniğimin bir zamanlar yaptığı eylem. göç ettiği memlekette de yapmaya devam ediyordur muhtemelen.
    ... audiotest
  5. 5.
    Avm tuvaletinde, nefesini tutup ölümü bile göze alanlar için imkânsızdır.
    Avm tuvaleti ve diş fırçalamak?!
    Yooo dostum ben almayayım pilis!
    1 -1 ... zeytinyagli dolma kalem
  6. 6.
    AVM'de yediğim her yemekten sonra yaptığım şey. Milletin Dişinin arasında maydanozla gezmek yerine çiğnediği tek yasak bu olsa keşke.
    Duyarımı da kasayım bari.
    ... bikini bottom 2
  7. 7.
    Lan ben o kuru sümük yapışmış lavaboda elimi yıkamaya iğreniyorum, siz ağızınıa su mu alıyorsunuz. Iykk kusacağım şimdi..
    ... bir idealistin ta kendisi
  8. 8.
    Mahalle arasında adı avm olan yerlerden bahsetmiyorsak gayet de yapılabilecek bir iş. Aksi takdirde değil diş fırçalamak aynaya bakmak bile tiksindirici.

Çeşmeden su alıp diş fırçalamak zorunda değilsin ayrıca. Temizlik konusunda takıntılıysan alırsın küçük su şişesi oradan ağzına su alıp tükürür temizlersin. Bunu da mı biz söyleyelim. Offf.

(Diş fırçası, macun ve diş ipi makyaj çantamdaki rujdan daha önemli. Takıntılıyım.)
    2 ... be real not perfect