1. 1.
    pek çok yurdum insanının özellikle de biz erkeklerin başına gelendir. bunun önüne geçebilmek için kimisi telefonla fotoğrafını çeker, kimisi, sağındaki solundaki aracın rengini modelini yazar ama bu pek faydalı değildir. çünkü o araçlar gidince sen bulamadığın aracınla baş başa kalırsın.
    4 -1 ... kartalbey
  2. 2.
    kolondaki numaralar sanat olsun diye çizilmiyor aklınızda olsun.
    12 ... masklavi
  3. 3.
    insanı bir paniğe sürükler sonra tüm otoparkı gezerek aracınızı bulur ve mutlu sona ulaşırsınız.
    ... iiiblacktoothiii
  4. 4.
    bir dost tavsiyesi de der ki, kolonlordaki numaralar boşuna yazılmıyor, elbette yazılmıyor, ayrıca bazı çok katlı yer altı otoparklarında her katın rengi farklı, bu da bonus olsun.
    1 ... kartalbey
  5. 5.
    ben bodrum marinanın bir arka sokağında kaybetmiştim. avuç içi kadar yerde yarım saat araba aradım amk! hatta bir ara halime acıyan yurtiçi kargo elemanları beni arabasına aldı. "abi gel birlikte arayalım burası ufak yer birlikte buluruz" dedi. bulamadık.

sonra tesadüf eseri buldum arabayı.
    ... serdarsl06
  6. 6.
    Ne kerizleri araba sahibi yapmışsın da beni yayan yürütüyorsun rabbim ah hikmetinden sual olmuyor emme..
    3 ... vigilante8
  7. 7.
    atalarından gelen kodlarında yer yön duygusu gelişmemiş, zihinsel şemalar oluşturmada başarısız, geçtiği yerlerden sadece geçen farkındalığı sıfır ezik betaların ve zayıf kadınların problemi.

hiç yaşamadım. babamda yaşamazdı. muhtemelen dedemin de başına gelmedi.
    2 ... just call me alpha
  8. 8.
    arabanın kapılarını açıp kapatınca sinyallerle ve hafif düüt diye korna ötüyor, bana da o yardımcı oluyor.
    1 ... successor
  9. 9.
    benim sık sık yaptığım eylemdir.
    salak mısın kolondaki koda baksana diye sövmeyin sürekli unutuyorum oraya bakmayı.
    ... e haliyle kafayi yedim
  10. 10.
    Erkeklerin başına geldıgine eminmiyiz.
    Değil araba pisiklet biraksam dahi bulurum.
    Kafalar bimilyon.
    ... atlant isten gelenadam