1. .
  bunlar sanki bir kalıptan çıkmışcasına dururlar. yaz mevsiminde kendilerini daha çok belli ederler. efendim şöyle ki;

  -çoğu avm'de sanırım siyah giyme zorunluluğundan hepsi simsiyah giyinirler. siyah body, siyah dar kumaş pantalon ve siyah spor ayakkabıdan oluşurlar.

  -saçları istisnasız fönlü ve pırasa misali dümdüzdür. renk alternatifleri bazılarında farklıdır lakin sadece siyah ve sarıdan oluşur.

  -öğle yemeklerine çıktıklarında ellerinde sadece sigara paketi ve telefon vardır. sigaraları marlboro light ve telefonları ucuz modellerdir (nedense sadece telefon konusunda cimridirler).

  -çoğunlukla 2'li veya 3'lü gruplar halinde dolaşırlar, tek başlarına sadece diğer mağazalardan ürün almaya giderler.

  -satış anlamında çok yetenekleri yoktur, sadece fizik ve güzellik açısından iş bulmuşlardır.

  -suratlarındaki her daim memnuniyetsizlik hepsinde mevcuttur, gülerken pek görülmezler.

  daha birçok madde var lakin yoruldum, başkası devam ederse mes'ud ve bahtiyar oluciim...
  6 ... cerquanne
 2. .
  yüzlerinde katman katman fondöten ve pudra olduğundan yaz kış bronz görünen kişilerdir. ayrıca kozmetik mağazasında çalışıyorsa bütün ürünleri kendinde test ettiği suratından ve dalga dalga yayılan parfüm kokusundan anlaşılan bayanlardır. tabii bunların hepsi genelleme...
  1 ... rahatsiz fiona
 3. .
  sözlüğe başlık olarak giren yegane yaratıklardır. güzelleri de var, normalleri de, görüldüğü kadarıyla ama ilgilenenler için bilemiyorum yani. alışverişe sırf onlar için giden abazan güruh gördüm ben ya. adam avm yi tavaf ediyor kardeşim, hani kız ufak bi bakış atsa ya da ne bileyim kuyruk falan sallasa rröööaaarrgghhh diye atlayacak pezevenk, belli. serseri mayın gibi duruyor orada. o yüzden çok acıyorum ben bu türe. yazık...
  2 ... surudenayrilanidealistkuzu