1. 1.
  avm de terk edilen küçük çocuk
  Bursa'da dün annesi tarafından 3 yaşındaki hamza bir avmnin oyun parkında terk edilmiş cebine iliştirilen bir not sonrasında.

  Bakamadığını düşündüğü için kendisine muhtaç olan küçük bir bedeni onca kalabalığın içinde bir oyun parkında nasıl bırakabilir bir anne?

  Devlet yurdunda çocuklara çok iyi bakılmıyor arkadaşlar. Gözlerimle şahit oldum. Nelere direnen anne babalar var. Çocukları için direnen, vazgeçmeyen anne babalar.

  Bir kadın olarak içimi kemiriyor; bu çocuk ne zamana kadar ağlayacak, derdini nasıl anlatıcak, kime nazlanacak, ne yiyecek, nasıl uykuya dalacak, o yabancı insanlara ne zaman alışacak, nasıl yalnız yatacak, annesinin kokusunu neyde bulacak ????

  Ilişki, evlilik kurtarmak için üremeyin. Durumunuz yoksa "Allah rıskını verir." diyerek dünyaya çocuk getirmeyin. Hayat şartları gittikçe zorlanırken küçücük bir bedeni bu hayat kavgasında yalnız bırakmayın...
  11 ... yildizz
 2. 2.
  Kurban olurum ona. Ne kadar korkmuştur kimbilir, bebek o daha.

  Şimdi bu çocuk kime güvensin, gece nasıl uyusun...

  Herkesin sorunu kendine en büyükmüş gibi gelir, ahkam kesmek istemem ama bir ana evladını nasıl bu şekilde yüzüstü bırakır, bir anne olarak aklım almıyor.
  7 ... yasak merve
 3. 3.
  Fotoğrafa bakamıyorum korkudan. Kurban olurum.

  Siz nasıl insanlarsınız amk! Allah belanızı versin.
  3 ... serdarsl06
 4. 4.
  Bakamamak ne demek ulan? Bakamamak ne demek?
  Eşini yeni kaybetmiş ve saat sabahın 4 ünde iş başı yapan bir kadın tanıyorum. 3 yaşında kızı var ve kızını o saatte kendisiyle birlikte getirip iş yerinin girişindeki koltukta yatırıyor. Böyle bir insanın, annenin varlığına şahit oldum ben.
  Bakamıyorum diye bir şey yok. Kadına zor gelmiştir bırakmıştır şerefsiz pislik. Umarım geberirsin. Bakamıyormuş. Defol ya.
  Nasıl vicdanın el verdi küçücük çocuğunu öyle bırakmaya? Nasıl ağlamıştır kim bilir. Vicdansız haysiyetsiz.
  3 ... kedila
 5. 5.
  Ben bakarım bana bırakın bu kurabiyeyi.
  5 ... daisyfuller
 6. 6.
  Yerim ben onu. Ayrı evim olsa ben bakardım.
  1 ... selia
 7. 7.
  Terk edeceksen niye yaptin o çocugu diye sorulmasi lazim o (ana) ya o (baba) ya.
  3 ... karton toplayan cocuk
 8. 8.
  hayatan yiyebileceği en büyük tokadı kendi annesi babası tarafından daha hiç birşeyin farkında olmadığı bir dönemde yemiş olan çocuktur. allah yardımcısı olsun.
  3 ... wardenclyffe
 9. 9.
  Önceden olsa yukarıdaki gibi ben de " nasıl anasın.." diye baslardım.

  aklıma müge anlı daki aile geliyor. Keşke onların da anneleri bıraksaymış. Ana babasının yanında iğneyle tecavüze uğrayıp, aclıktan karnına taş baglanıp, işkence göreceğine annesiz babasız yurtta büyüselermis.

  Kendi babası tarafından organ mafyasına, dilenci çetelerine satılan çocuklar var. Belki öyle bir aileden kurtardı annesi onu.

  O yüzden kınamayın arkadaşlar kimin başına ne geleceği hayatımızın nasıl değişeceği belli olmaz.

  Insallah en güzel şekilde büyürsün çocuk.
  2 ... brokoli gibi