bugün

şüpheyle yaklaşılması gerekilen durumdur.

(bkz: itiraf et)
(bkz: onunla aranda ne var)
(bkz: biz sadece arkadasiz)
sevgiliden mesaj geldi sanılıp aniden telefona hücum edilip aveadan mesaj geldiğini görünce küfür edilesi durumdur.
(bkz: lan ben vodafone kullanıyorum bana bile atıyor)
karşılıksız aşktır.
En az onun kadar kötüsü 'sayın abonemiz bakiyeniz kısa bir süre içinde bitecektir. Lütfen hattınıza parakart veya anlaşmalı bankalardan yükleme yapınız.' benzeri mesajdır. Yahu ne biliyorsun kısa bir süre içinde biteceğini? Belki kullanmayarak 3-5 ay idare edeceğim.

Bir de 10 lira bile yüklesem 'doya doya konuşun' mesajları gelmektedir. Dakikasına 40 kuruş alıyorken sen ben nasıl doya doya konuşayım dostum diye cevaplayasım geliyor bazen bu mesajı.

BiDünya diye bir şey daha var gerçi, ordan da haftada bir kesin mesaj geliyor. Harbiden bidünya mesaja maruz kalıyorum.

Son olarak sözüm patlıcana; ULan var ya, o patlıcanı bi gün elinizden alıp...
gerekli gereksiz herşeye mesaj atmasıdır. bu sayede arkadaşlardan gelen mesajları da kaçırmamıza vesile olmaktadır. çünkü artık nasılsa avea'dır diyerek bakmıyoruz bile mesajlara.
hele o sabahın köründe avedan gelen mesajlar yok mudur.. ne sövülesi durumdur o. uykunun en tatlı yerindeyken belki önemlidir diye açılıp bakılır sonra müthiş bir asabiyetle sövülüp uykuya devam etmeye çalışılır. tabii yerse..
(bkz: avea)
hele bir mesaj beklerken gelen beklediğin değil de avea olur ya mutlaka!ya da geçe uyandıran mesaj sesi...
(bkz: aynı dertten muzdaribim)
sevgili ilgilenmediği takdirde ''avea bile daha çok mesaj atıyor, ilgileniyor benle. bi avea olamadın!'' şeklinde yardımı dokunabilecek durum.
(bkz: komutan logar mı onun ben ta)
online işlemlerden basitçe giderilebilecek durumdur.

online işlemlere girip hattınız ile ilgili işlemlerden avea'dan gelen bilgilendirme mesajları bölümünü seçip buradaki seçenekleri kapatırsanız aldığınız mesaj sayısı minimuma düşer. yani anneannenizden gelen mesaj sayısı kadar mesaj alırsınız. *
diğer opatatörlerden daha fazla atılmayan mesajdır.
Sevgilinin kıskanıcak kişi bulamayıp aveadan kıskanmasına yol açabilir.
sanırım avea'ya bir sevgili bulursak bütün problem çözülecek.
avea sevgili gibidir.. ondan mesaj gelmesi insana "oh be" dedirtir. sonra bir bakarsın kırmızı.
(bkz: finansbank ın avea dan çok mesaj atması)
kişiyi belli belirsiz avea'ya karşı doldurtan eylemdir. sabahın köründe ve gecenin köründe mesaj atabilen bu şirkete selamlarımı yolluyorum.
avea'nın sevgiliden daha vefalı olduğunu gösterir, ama hiç bir yerde çekmeyen vefalardan.
doğrudur, iyidir, güzeldir. zaten ortada manita yoktur. avea'nın attığı mesajlar> sevgilinin attığı mesajlar önermesi doğrudur.
sevgilinin çok kıskanacağı durumdur.
bir turkcell değildir.
sevgiliyle sırf bu yüzden kavga edilebilir malum kız kesimi kıskanır.
O msj duşta telefon yanındayken geldiyse daha fena. hangi kız attı ne dedi önemli mi vs...
güncel Önemli Başlıklar