1. 1.
  "caution, a virus has been detected" gibisinden bir sestir. gecenin bir yarısı porno izlerken boxerınızı aramanıza yol açabilir. öyle nalet birşeydir.
  5 -1 ... tonights the night
 2. 2.
  bir de virüsü temizledikten sonra bir uyarısı vardır ki evlere şenlik. bilgisayarımızı önemli risklerden kurtarmış. bak bak! sanki bir hayat kadınını genelevden çekip kurtarmış pezevenk. bırak oluum bu artislik ayakları.
  3 ... huznun isyan olsun
 3. 3.
  bilgisayarın sesi açıksa ve sessiz sessiz bilgisayarda bişeyler araştırılmaktaysa ani bir öd kopuşu, akabinde noluyo ben nerdeyim bu seste ne irkilişi, sonra kendine geliş süresi yaşatır insana.az önce oldu ordan biliyorum.
  2 ... heyomeyo
 4. 4.
  yıllardan 2006...
  Bilgisayara ilk defa antivirüs kurmuşum, ismi de avast! Bana hep everest'i hatırlatır nedense... Neyse öyle izlerken dalmışım biraz. Gözüm dalmış yani. Birden o güzel ses ötmesin mi! o sesi kullanıcılar korksun heycan yapsın hemen "karantinaya al" yerine "sil"e bassın diye yapmışlardır. Bende o tepki oluştu yani... Size önerim kaspersky ve ya norton...
  ... hepimiz olucez diyen adam
 5. 5.
  her duyduğumda yerimden sıçratan ses. daha sakin, ılımlı bir ses daha olamaz mıydı? yazılım güncellemeyi adeta bir dehşetmiş gibi sunar.
  1 ... retzius
 6. 6.
  virüs yakalayınca atom bombası felan çıkaran antivirüs programı. ne oldu ruslar mı saldırdı amk derken reklam yakalamış ibne.
  (bkz: sönmez dayı)
  2 ... yalcin abi
 7. 7.
  Keşke virüs girseydi de çalmasaydın dedirten sestir.
  1 ... politicman
 8. 8.
  kaspersky nin 8-10 versiyon önceki, aha virüs tuttum sesi gibi sıçırtamaz.

  (bkz: kaspersky nin virüs yakalayınca çıkardığı ses)
  ... mentollu ok
 9. 9.
  avast kaldirilarak cozulebilecek sestir.
  ... lifeanddeath
 10. 10.
  bir anda gıcık ses.
  ... erkenek