bugün

kıskançlık denen illetin etkisinden sıyrılabilen her uludağ sözlük yazarının farkına varabileceği yalın gerçek.

ekşi sözlük'te yazdığı süre içinde sürekli ilgi odağı olan ve yazdıkları onbinlerce kişi tarafından takip edilen büyük usta author'ün gelişiyle uludağ sözlük'ün adeta çehresinin değiştiği, reytinglerinin tavan yaptığı, author fanlarının istilasına uğradığı herkesin malumu.

okur kitlesini de peşinden sürükleyerek gelişiyle sözlüğün niteliğini değiştiren, bizim yazdıklarımızı dahi okunur hale getiren author'e şükranlarımızı sunmak için ne bekliyoruz?

sözlüğe, dolayısıyla sözlüğün birer parçası olan bizlere değer kattığı için ben şahsım adına author'e binlerce kez teşekkür ediyor, saygıyla selamlıyorum.
(bkz: başka yazarlar üstünden prim yapmaya çalışmak)
(bkz: yeter yeterince aptal durumuna düştünüz)
(bkz: uludağ sözlük teki kezbanlar rahatsız)
(bkz: author olmasa biz bir hiçiz)

(bkz: beni sizler değil author yarattı)
uludağ sözlüğün kuruluş amacına göre değişecek durum. author bir cuma günü gel de mahalledekilerle beraber eteğini öpelim uludağ sözlük gibi bizim de hayatımıza renk kat amaç kat. bakkalında sattığı ekmeğin yenmesini sağla.

(bkz: ne kadar çok cümle içinde uzuv ve cinsel eylem okuma sevdalısı var.)
-abi oğtör, uludağ sözlük için velinimet di mi?
+olm, herif; "am göt sik"ten başka bişi demiyo ki.
-ama abi 70 milyon onu takip ediyo.
+ezici çoğunlukla iktidardayız diyosun.
-nası abi?
+abazan partisi diyorum.
-inşallah o da olur abi.
+reyting hamdi diyorum, gelsin paralar diyorum.
-paranın amına koyduk diyorum abi. yeşil güzeldir diyorum.
+evet, odunlar ağaca, ağaçlar ormana...
-abi diyalog gereksizce uzadı farkında mısın?
+o halde sus ve öğtır'ı yalamaya devam et.
üç beş bakınız vermekle ya da onun bunun -özellikle de kezban'ların- nik altına vıcık vıcık entryler girmekle yazar olunabileceğini düşünenlerin anlayamayacağı, anlasa da dile getiremeyeceği mutlak gerçek.
popüler kültürün oluşturduğu gençlik akımında son nokta. "Abi author a tapıyorum ya ne güzel sövüyor. ne güzel aslında hiç olmayan şeylerden bahsediyor. alıyor beni benden ya." diyen adamın zihninden dökülenler.

-abi adam author u beğenmiyor ya.
+salla anlamıyordur o ya. sen kendinden ödün verme tapacağız author a öldükten sonra uzay gemisi gelecek götürecek bizi tamam mı?
isterse yazar isterse yazmaz size ne [burada küfür kelimesi] diye cevap verilebilir.

- ama abi olmaz böyle hem sansür bizim herşeyimiz. farmville'in bile amına koyduk.
- çık dışarı.
uludağ sözlükteki coşkunlar için velinemettir. *
(bkz: author bizi karıya götür)
(bkz: author la genel evleri geziyoruz zirvesi)
beklenen entry benden gelsin:

(bkz: author kim la) *
hagi galatasaray için neyse author uludağsözlük için o'dur.
(bkz: çok pis yalarım)
(bkz: zall nerde zall)
cinsel yöndeki basık duygularını hayal dünyası ile harmanlayıp sunmak kaliteli birşeyse velinimettir. bundan haz duyup bir kalıp sabunla kakiri kukuri bilgisayar ardı tebessümlü yüzlerin hayatımızda eglence olmayacakmı şeklinde olan bakışlarda inceden sapkın düşünceler ile ve bendine aldıgı rahatlıkla gerçekten böyle olduguna inanıp reel hayata uygulamaya çalışıp hüsran ile geri döndügünde kendi öz güvenine yenilip dişlerini kasarak yapamadım ama en azından yapmış gibi davranıp zaten hayatım bu degil ama bu olmalı durumuna tribal şekilde sokup sexe aç kişilerinde bedford ara gazı ile kökledigi vajinasal durumlar gerçek anlamda kaliteyse dogrudur. her insanın rahatlıkla yapabildigi cinsel deneyimleri kalkıp arsızca yazması normal gibi görünse ar damarının hasar görmesine sebebiyet verebilir. sorun itibari ile önemli olan nokta cinsel konuları hayali yada gerçek anlatım usulü ise yazarlık ünvanı tek yönde irdelenip son kısmına ise konuda geçen tüm şahıs mekan hayal ürünüdür eki ile bu yazıda sanal reklam uygulandı sözcügü ile velinimetten öte sadece yazdım düşüncesini verebilirse o zaman bir nimet sayılmaya hak kazanabilir. önemli olan kimin penisi kimin vajinasına girdigi degil içinden alınabilecek feyzdir. nede olsa türkiye de yaşıyoruz adamın çükünü kesebilcek psikopat çok. reklamlara devam.
bu düşünce ışığında , author bizi götümüzden sik diye bağıran sözlük yazarlarını görebileceğimizi bizlere müjdelemiş düşüncedir. veli nimet adem , ülker badem.
(bkz: müşteri her zaman haklıdır)
(bkz: serbest çağrışım)
(bkz: nimet demeyin olm çarpılırsınız)
(bkz: nimetle şaka olmaz) *
(bkz: padişahım çok yaşa)