bugün

Her hareketiyle, her yazdığı ile olay olan yazarlar derneğidir. Derneğin başkanı az çok belli olmakla birlikte derneğin sloganı ise “görünmez olsak bile görünürüz” olacaktır.

Başkan (büyük harfle yazılmıştır)
(bkz: eyvallahi olmayan kiz)

Asil üyeler
(bkz: grumpy charming)
(bkz: darked)

Aurası değil de sempatik olan
(bkz: kale3112)

Abdurrahman çelebi
(bkz: kaptan jack Sparrow)
O ben.
Tabi bu bazı erkeklere orospu gibi gelse de aslında olan tek şey ; cazibeli , mutlu ve en önemlisi seni Seviyor olmasıdır.

Sevdiği erkeğe aurası, libidosu yükselmeyen kadın mı? Yok elbette.
Sözlükte bilmiyorum ama gerçek hayatta bu benim.

Mütevazı da olamıyorum ama hep öyle derler.
Benim auram değil ama sempatikliğim fazla var diyebilirim. Girdiğim her ortamda sen ne iyi çocuksun böyle diyenler çoktur. Allah razı olsun derim ne diyeyim.
Muhatap olmam.
aura ve libido...
gerçekten mi?

aura dediğimiz şey özetle etkilenmemek demektir. bu bağlamda da dışardan sağlam bir görünüm verir.

kendi adıma konuşacak olursam auramın düşük olduğunu düşünüyorum. ne zaman insanlarla etkileşim halinde olsam bu beni kötü mânâda etkiliyor. hani nazar derler ya. birinin ya da birilerinin ilgisini çektiğim zaman karşıdakinin kötü enerjisi beni etkiliyor. tuhaf geliyor olabilir ama gerçekten öyle.
yani benim gibilerin mümkün mertebe ilgi çekmemesi lazım.

tabii bunun sık kullanımı da var ama bu daha çok farklı bir auran var şeklinde oluyor. insanlarla tamamen aynı gözüksen bile seni farklı kılan bir enerji.

tabii ki listedekilerin bununla alakası yok. ehehe.
ben değilimdir. hiçbir zaman auram olacak kadar samimiyetsiz bişi olmadım.
çok sıkıntılı yazarlardı çok. gerçekten çok yazık..

görsel
Benekli ayhan' ın ünlü olma tarifi vardı o tarifi uygulayın burada her yazdığınız olay olmaya başlar.
Frank Lucas Bebeğime pembe çok yakışmamış mı? Elini yüzünden Çek millet Aura görsün.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.