1. 1.
    içinde bulunduğum nesil. ne uğraşırdık be istediğimiz şarkıyı dinleyecez diye amk.

kimileri de seksenleri özlüyorum falan diyor. ne özleyeceğim amk. iğrenç yıllardı.
    4 -1 ... yayli calgi
  2. 2.
    ilkokul 4-5 filandı ilk aldığım kaset the beatles'tı şarkılarını ezberlemeye çalışıp kasedin önünü arkasını çevire çevire bütün gün dinlerdim. sonra o kasetlere the offspring eklendi, sonra nirvana'yla tanışıldı derken bambaşka büyülü bir dünyaya girivermişim.
    1 ... doctorsleep
  3. 3.
    walkman pili bitmesin diye kasetleri kalemle saran efsane nesildik...10 yaşında doğum günü hediyesi walkman almıştı babam...dünyanın en mutlu insanıydım o gün.
    1 ... keshberfo
  4. 4.
    Satın almakla kalmayıp arşiv bile yapmıştım. Yüzlerce Rock/metal albümüm vardı kaset olarak. Bazıları dinlemekten pörsümüş ve ses kalitesi iyice bozulmuştu. Şarkı aralarındaki o tıss sesleri ve kendine has dokusunu hala özlerim.

Umarım çok sevdiğim albümlerin plak koleksiyonunu yapmaya başlayabilirim.
    1 ... serenity painted death
  5. 5.
    aralarında olduğum nesil. 80'lerde değil 90'larda. Hatta 97-99 arası. şarkıları kasetten de dinlediğim oldu. Fakat boş kaset alırdım kendi sesimi kaydederdim. Ne büyük bir şeydi benim için ses kaydetmek ve sonra dinlemek.

edit. sonrasında da kaset aldım. en son 2006 -2007 o sıralar aldım galiba. emin değilim. baya bir kasetim var bir kutunun içinde.
    ... lesley mateas
  6. 6.
    Çok çektik ama değdi, sony walkman almak bi olaydı benim için, babama az yalvarmadım, kasetler dinlemekten bozulurdu,bazen sarardı teyip, kendi sesimi de kaydederdim sonra dinleyip gülerdim. Güzel günlerdi vesselam..
    2 ... ifeelitcoming
  7. 7.
    Kasetçiler 5 tl ye 90lık dolduruyorladı zamanında.. hey gidi günler.. taşınırken iki çöp poşeti kaset attık.. saklasak iyi para edebilirdi ilerde belki.
    1 ... yalniz olmiycem dimi
  8. 8.
    audio kaset satın almış efsane nesil
    Hala dinliyoruz.
    ... lipsos
  9. 9.
    bu kaset benim için hakan peker kasediydi.
    ... lastslongermuchlonger
  10. 10.
    (bkz: audioslave)
    ... shozhenq