bugün

apache markadır.
audi için hayal kırıklığı sebebidir.
marka üst segmente hitap ederken, prestij arabası olarak algılanırken düştüğü şu hale bak...
sürdüğü jöle mi döl mü artık herneyse yüzünden tavanın amına koyacak temizleyicidir.
opsiyonel olarak, bu temizleyicinin fırça kısmını baş aşağıya tuttuğumuz vakit pekala, yerleri de temizleyebilirsiniz.

hem belki beynine kan falan iner...
Cihazin bazi arti ve eksileri var. bunlara kisaca goz atmak gerekir :

1- cihaz sadece belli bir alani temizliyor. Tum tavani temizlemeniz icin cihazi surekli cikarip farkli alanlara takmaniz gerekiyor.
2- cihaz cok gurultulu. Ozellikle yolda bir bayan gorulurse muzik calara gonderdigi "volume up" komutuyla sesi sona acip huseyin kagit sarkilariyla kafanizi sikebiliyor.
3- cihazin kontrol kumandasi el bolumunde telefon seklinde. Eski bir teknoloji.
4- cihaz arabesk raple calisiyor. Bu da muzik calari fazla kullanacaginiz anlamina geliyor. Ama arsiz bela dinletilerek yakittan tasarruf edilebilir. Ben en cok ondan verim aldim.
5- cihazin ek parcalari var. Cihazi kullanabilmek icin aynaya cd, vites koluna toka ya da tesbih takmak sart. Aksi taktirde 1377 error message hatasi alirsiniz.
6- cihaz teknik bakim gerektirmiyor. Sadece her ay arabesk rap kismini update etmeniz yeterli.
yakışıklı temizleyicidir.
evlerimizin tavanı için bir işe yaramayan oto tavanı temizleyicisidir.
(bkz: fırçana bayıldım boyacı)
güncel Önemli Başlıklar