bugün

mavi-kırmızı-beyaz renklere sahip olan takım 2008-2009 sezonunda kurulmuştur ; takımın sportif anlamda henüz bir başarısı yoktur .
tüm olumsuzluklara, imkansızlıklara rağmen hala dimdik ayakta durabilen takımdır.
çok cimri takım. reklamımızı yap diye teklifler aldım karşılığında da çok şık olduğu iddia edilen montlarından istedim. vermedi cimri şeyler. sizin montlarınıza mı kaldım be! yalnız biri bunlara azıcık cömert olmayı öğretsin. elinize mi yapışırdı ki? alt tarafı bir mont. *
2010-2011 yılı türkiye üniversiteler arası 1. ligi'nde namağlup şampiyon olmuş takımdır, takımımdır.
beyaz üzerine kırmızı ve lacivert çizgili formasıyla saha'da yerini alan takım; galibiyetleri "elvan dalton" şarkısıyla kutlasa da kendi şarısı da vardır.
http://www.youtube.com/watch?v=5J_8IykQ4hwnull
2010-2011 yılı türkiye üniversiteler arası 1.ligini namağlup şampiyon tamamlayan kadro:

defans koçu: mustafa çadır
hücum koçu: harun bal
yardımcı olan koçlar:
halen ankara cats head koçluğunu yapan: eren demir.
bu sporun türkiye efsanelerinden olan çankaya'dan lineback oğuz kesmen
gelmiş geçmiş en iyi türk qb'lerinden beko #11.

ve kadro:
(numara sırasıyla)
7 murat sever -qb
11 can hançerlioğlu - qb
12 murat zengel -ss
20 salih çalik -wr
22 emrah ince -wr
23 murat pazarbaş -wr
26 ersel yüzüncüoğlu -lb
29 yusuf inci - fs
31 saygin süt - cb
33 kivanç dolu -cb
34 hasan koçyiğit -cb
35 kerem yalim -cb
45 cihan çakar -wr
46 emrah öztürk -fb
51 deniz erdin -lb
52 oğuz koçyiğit -lb
55 turgut hop -lb
54 eren demirel - d-line
56 ceyhun pervan -g
57 mustafa dürük -lb
62 bülent akan - d-line
64 yakup güneş - d-line
67 ercan uzun - t
66 doğuş çiftçi - t
69 ali aslan - c
70 kutay çetin - d-line
75 kerem olgaç - g
77 y.bilsay iyison -t
84 çağri nazik - wr
88 çağri erdoğan -rb
99 ş.aydan gürpinar - d-line
atılım üniversitesi amerikan futbol takımıdır, daha geçenlerde 3 arkadaşım katıldı diye ilgilenmeye başladım. merakım uyandı valla billa.
ilk kurulduğu yıl takım çalışmalarına dahil olduğum, lakin takımın geleceği konusunda kapıldığım umutsuzluklardan dolayı aynı sene içinde bıraktığım, gözümün bebeği, eğer kalsaydım 95 numaralı formasını giyeceğim takım. hoş, yine yollarımız ayrılacaktı, mezun olduk gittik...
2 sezon formasını giydiğim sonradan da bir fiil yanlarında bulunduğum, yeni bir yapılanma içine girmiş ve hedefleri şampiyonluk olan amerikan futbol takımıdır.
bugün (16.02.2013), istanbul üniversitesi ile saat 18:00 de ulus 19 mayıs dış sahada maç yapacak olan okulumun takımıdır. başarılar, go rhinos!
güncel Önemli Başlıklar