bugün

ilk attığı mesaja cevap gelmeyince ikinci mesajı atan kişidir.
(bkz: ben)
napayım muhabbete ihtiyacım var kardeşim anlayın biraz beni.
+işte ondan sonrasında da çocuğun yere düşmesiyle kahkahalar..
+ayağı kaydı ya hani..?!
+napıyosun canım?
ikinci mesajla birlikte insanın içindeki cevap atma isteğini de söküp atan kişidir. Daha sen cümleyi tamamlayamadan ikinci mesajı atacak kadar hızlı olanlar vardır ki o konuya hiç girmek istemiyorum.
Attığını mesaja cevap gelmemesi dakikalarca saatlerce beklemek ahh ahh o stres varya allah düşmanımın başına vermesin çok kötü bir durumdur beklersin beklersin gelmez cevap ikilemde kalırsın atsam mı atmasam mı diye atmaya karar verirsin belki bişemi oldu acaba diye merak edersin 2. mesajı atarsın gene cevap gelmez yıkılırsın bidaha atsam mı dersin 3. mesajıda atarsın gururunu ayaklar altına alıp attığın her artı mesajda okadar kat düşersin attığın kişinin gözünde burdan çıkarılacak sonuç mesaja cevap gelmediyse atmayın arkadaşım bırakın atcağı varsa atar atmassa sizde atmazsınız olur biter.
atamadığı halde ısrarla üç sayılık deneyen basketbolcu gibidir.
üzgünüm ama yüzsüzlüğün daniskasıdır. hele de eski sevgiliye, hoşlanılan insana yapılıyorsa. ha bak kankaya, panpaya atılır o başka!
http://galeri.uludagsozlu...zl%c3%bck-capsleri-17090/
1.msj: napıyosun bakalım güzellik?
2.msj: lan mal cvp versene??
(#13106671)
karşı tarafın ya birşeyle meşgul olduğunu ya da sizi takmadığını gösterir , bir mesaj daha atarsınız karşıda ki zar zor belki de oflaya puflaya bi 5-10 dk sonra cevap atar. karşı atağa geçersiniz , atarlanırsınız , ya bu eyleminiz yine karşıdaki takılmayarak sonuçsuz kalır , ya da ayarı yer susarsınız.
gereksizdir.karşıdaki cevap atmak isterse atar zaten niye 2.ciyi atıp zorluyorsun soğutuyorsun kendinden.
zaman zaman yapılandır.
ayrılık sebebidir.aslında tuvalette olan sevgili hakkında çeşitli senaryolar kurulan durumdur, mesajın bedava olması anlamına da gelir.
hatadır...
deli misiniz efendim siz? dediğim insan tipi.
bu şahıslar hele de bayan ise daha da çekilmez olur.
bayansa olası ama erkekse tahammül edilmez.
mesaj atılan kişi 'hoşlanılan, sevilen, aşık olunan karşı cins' grubundan herhangi birine dahil ise mesajı atanın da 'kaybedenler kulübü'ne üye olduğu andır..
bi de çok kibar şekilde atılan mesaja hödük bir cevap almak vardır ki sormayın gitsin. keşke hiç yazmasaydı ben ikinci mesajı atıp kepaze olsaydım dedirtir. s.kt.redin ya valla insanlar bu kadar değerli olmamalı.
(bkz: eziklik)
umutsuzluğun, çaresizliğin pik yaptığı noktadır.
rahat olun sms nize cevap vermiyorsa karşıdaki kendinizi sorgulamayın,
bakın rahatınıza evet zor olcak beyninizi kurculayacaktır ama asla cevap gelmeden birdaha sms atmayın .
sonra gurursuz damgasıda yiyebilirsiniz.
muhtemelen o mesaj
-cevap versene
veya
-işin var herhalde iyi peki sen bilirsin.
olur.
sürekli aynı mesaj atılıyorsa içler acısı bir durumdur.

(bkz: mesaj iletilmedi sanırım)
o 2 olur 3 olur 4.de aranır.
acemilik dönemlerimde benim de yaptığım şeydir. şimdi atarım. cevap gelmedi mi? feriştahı gelse 2. mesajı attıramaz bana. irade jimnastiği yaptırır insana.
bir hatuna yazılıyorsa, bu yazım işleminin başarısızlıkla sonuçlandığını veya sonuçlanacağını gösterir.
güncel Önemli Başlıklar