bugün

son derece haklı önermedir.
hazır el değmişken akp yi de silmek lazımdır ama sandıkta.
sırf arada gülmek için yapılmaması gereken eylemdir. ali kırca gittikten sonra yerine gelen spikerin dil sürçmeleri, anlatışıyla haberi katletmesi bile silmemek için yeterli nedendir.
silinmemesinin tek sebebi avrupa yakası'dır.
(bkz: sabah ı yırtıp atmak)
(bkz: atv nin de çok sickindeydi)
atv'yi taraflılığı yüzünden silenlerin, kanal d ile star'ı ne yapacaklarını merak ettiren önerme. * * *
her gün vatan gazetesi okuyanlardan tıfılca bir eylem çağrısı.
onu silelim bunu silelim derken birde bakmışsın tv de kanal olarak kala kala tuncay abinin kanalı kalmış ama sadece duygu ablamla program yapar heralde.silmeyen ipnedirr.
en güzel iştir. hep fasa fiso dizileri yüzünden yapılması şart.
yanlı haber anlayışı yüzünden yapılması hayırlı davranıştır.
ayrıca dizileri ile ne kadar kıt olduğunu göstermektedir.
haberler sonrası memecanlıyı görmemek için yapılması gereken.
dikkat edersen haberlerin rezilliğinden bahsetmedim bile.
sadece atv ile kalmayıp çoğu kanalı da silmeye devam ederekten tamamlanması gereken bir görevdir.

Ayrıca ne derece güzel bir kanal olduğu haber bültenlerinden de anlaşılan kuruluş.
zarar vermez.
hükümet karşıtı kişilerin söyledikleri bir tepki ifadesidir.
türkiye kupasını izleyememektir.
Normal uyduda mümkün hareket.
Benimde yıllar önce zevkle yaptığım eylem.kadın programlarına lanet olsun.
annenin müge anlı'nın programına bağlanarak "kumanda da atv'yi bulamıyorum, sağlığından endişe duyuyorum" diye evhamını kitlelere yaymasına neden olacak eylemdir.
aynı eylemi geçen gün show tv'ye uyguladım. çok mesudum.
(bkz: at tv yi tv den silmek)
rtev olarak kaydetmek daha güzeldir.
türkiye kupası maçlarını izlemek istediğinizde mağduriyetinizle sonuçlanacak durumdur. dursun efendim. sadece maç saatinde izlerseniz tam isabet olur.
yapılması gerekendir. zaten kaç yıldır elle tutulur bi program yapmayan bu kanal müsvettesini izlemenin de bi anlamı yoktur.
güncel Önemli Başlıklar