1. 1.
  dürüst habercilik/yayıncılık adına yapılmıştır. dolar 6.5 liralar seviyesinde şimdi neden 4 lira olmuş repliği yayınlanacakahahahahaaha tövbeler olsun ya. şeytanın aklına gelmeyecek şeyler sırf yalakalık yapabilme adına sırf bazı şeyleri saklayabilme ve taraf olduklarını o küçük akıllarınca kollayabilmek adına insanoğlunun akılna geliveriyor işte böyle. hep diyorlar şeytan kandırıyor şeytan yoldan çıkartıyor. şeytan bir yerlerde oturmuş özellikle bu kesimin yaptıklarına bakıp ibret alıyordur "vay emuğğna benim aklıma gelmezdi lan" diye.

  yahu vatanseverlikten bahsedip milliyetçilikten bahsedip halkın kanalı olduklarını söyleyip onlarca şehidimizin olduğu akşam köprü açılışını kutlama havasında veren gene şehitlerimizin olduğu saatlerde başkanlık sisteminin ne kadar gerekli olduğunu tartıştıran ve insanlar kan ağlarken hava alanını, sarayı öven haberler yapan tiplerden ne bekleniyor ki hala.
  10 ... mel mel bakan gibson
 2. 2.
  doların 4 lira olduğu zinhar yalan, bravo atv ye yalan haberlere alet olmamış.
  3 ... monk of monkmountain
 3. 3.
  yalan habercilik mi yapsaydı halk tv gibi? dolar 4 lira değil 6.5, o yüzden vermiyorlar, dürüst habercilik anlayışı, evet.
  1 ... masklavi
 4. 4.
  Çünkü o repliğe inanıp dolar düştü diye sevinecek gerizekalı bir kesim var.
  4 ... munia
 5. 5.
  Güneş balçıkla sıvanmaz. Şüphesiz balikesirli güldü.
  1 ... balikesirli