bugün

Fenerbahçe'nin yeni transferi olan 1998'li macar defans futbolcusu.
Atamız Attila'nın torunlarından attila kardeşimizi takımımızda görmekten mutluluk duyarız.
görsel
Fener on senedir stoper alıyor. Ama hala aradığını bulamadı.
görsel
Ozan Tufan adını unutursa sahada salam diye bağıracaktır.
4.5 yıllık sözleşme imzanlanmış. Hayırlı olsun.

Ben riskli görüyorum transferi. Hâlâ reis, baba bir stoper alamadık. Umarım reyes, falette, Lemos tarzı çıkmaz. Umarım göt eder beni. Macar milli takım oyuncusuymuş gerçi, inşallah tutar bizde.
umarım boş transfer değildir.
4.5 yıllık kontrat biraz riskli gibi umarım elimizde patlamaz bu da ama bence bu çocuk iş yapar. Savunma gerçekten de allaha emanetti, hayırlı olsun.
kıbrıs liginden stoper de almazsın bu arada.
görsel
içimden bir ses bu adam iyi işler yapacak diyor ama ses etmeyelim nazar değmesin .

https://www.fenerbahce.or...-hos-geldin-attila-szalai
görsel
Beşiktasim da stoper alırsa iyi olur.
ilk maçında topu oyuna sokuşu , driplingle orta sahaya kat edişi, soğukkanlılığı ve isabetli uzun pasları ile dikkat çekiyor. Fazla ikili mücadele pozisyonu yaşanmadığı için ilk maçta sertliğini göremedik.
ilk maçında beklentilerin de üstünde güzel bir performans vermiştir. Genel performansı böyleyse çok iyi bir iş çıkarmış oluruz transferiyle. Ama bu maçlık iyiyse, genel itibariyle vasatsa şansımıza sokayım derim.

ilk izlenim çok iyi.
Hakkında konuşacak olanlar cümleye maşallahla başlasın lütfen. Nazar değmesin. Kumaşı sağlam bi stoper bulmuş sonunda fenerbahçem.
Lemos'u yollamaya bakalım bizim has stoperimiz bu çocuk.
hatay maçının gizli kahramanıdır, harika toplar kesti. sürati, geriden oyun kurması, iki ayağını kullanması. seneye süper ligin net en iyi stoperi olacağını şimdiden söyleyebiliriz.

osayi ve szalai gibi düsük maliyetli ve potansiyeli yüksek gençleri transfer eden transfer heyetini de ayrıca tebrik ediyorum.
çok iyi transfer kim akıl ettiyse iyi iş başarmış.

hem yaşı genç hem de çok sağlam oynuyor.

çok iyi paraya avrupa ya transfer olur.
ne seviye topçu olduğunu anlamak adına bu akşam önemli bir yol kat edeceğimiz topçu.

-kayseri gibi zayıf takımla oynarken pek iş düşmez iyi bir ölçüt değildir ama iyi oynadı.

-rizespor maçında zorlandı. altay'a faul var diye iptal olan golde net hatası var.

-hatayspor maçında takımın komple kapandığı maçlarda stoperi direkt ölçmek çok mantıklı gelmiyor. malatyaspor da çanakkale geçilmez defans yaparken millet sadık çiftpınar'ı puyol zannederdi ama büyük takım stoperliği geleni geçeni ileri vur ile hallolacak iş değil.
Kalite büyük maçlarda ortaya çıkar. Çöp değil ama ortalama üstü de değil.
bu adam defansın önünde yada orta saha pozisyonunda da oynar.
görerek oynuyor, pas konusunda ayağı güzel, kendine güvenli, enerjisi yüksek.
böyle devam ederse , sezon sonu elde tutmak bile zor.
Mesut özilden daha iyi topcudur. Fenerin her atağı top mesuta gelince bitti. Szalai ise hücuma çıkartıyor feneri.
sen allah'ın bir lütfusun gözlerimin nurusun...