bugün

golsüz geçen nice maçın, kaçırdığı golden sonra yenilen onca küfrün ardından takımının şeref sayısını atarak zihnini parlatan futbolcudur. niceleri vardır hala, bakırköy ruh ve sinir hastalıkları hastanesinde, kafasında huniyi taç zanneden.
(bkz: adrian knup)
(bkz: kral şeytanın bacağını kırdı)
(bkz: şeytan rıdvan bacağını kırdı)*
attığı golün ofsayt olduğunu bilmediği gibi, sahada delice koşturan oyunculardır, golün ofsayt olduğunu öğrenince, i$te o an asıl travma başlar.

istikamet: bakırköy
kendinden geçen futbolcudur.
örneğin;
-roberto carlos'un gol sonrası banka müdürüne koşması,
-sabri sarıoğlu'nun kendisini traş eden mahalle berberine koşması
buna işarettir.
(bkz: obafemi akinwunmi martins)
boş tribünlere sus işÂreti yapan versiyonlarının da bulunduğu futbolcudur.
(bkz: attığı gol sonrası mifrofonlara konuşan futbolcu)
+ haci 5 sene evvel, sampiyonluk macindayiz. dakika 85 olmus hala gol yok. bizim forvetler yatiyo anasini satiyim. o sira korner oldu. frikik seyfo ya caktim isareti. arka direge muz ortayi acti haci gelisine bi koydum. once direge ordan ust direge sonra alt direge carpip girdi top. sonrasini hatirlamiyorum. gozum karardi tek bildigim kostugum ama nereye bilmiyorum. aksam bende televizyondan izledim yan hakemi kucaklamisim.
- ee sampiyon oldunuz mu abi?
+ ya iste o kismi karisik biraz azizim. ben kaleleri karistirmisim. bizim kaleymis o. gelde delirme simdi.*
atamadığı gol sonrası deliren futbolcular da vardır; yanılmıyorsam adı metin olan, birkaç yıl önce kanalizasyonda bulunan bir futbolcu vardı, her attığı gol oluyormuş da olmayınca delirmiş.. sonradan kalecinin şike yaptığı da açıklanmıştı. öyle işte.
hakkında, "çok zeki bir futbolcu olduğu için delirdi..." söylentileri dolanacak, gol attıktan sonra delirdiği asla bilinemeyecek olan futbolcudur.
gol sevinci sırasında attığı taklalarla ayapını kıran futbolcudur.
--spoiler--
işin kötü yanı hakem golü ofsayt gerekçesiyle vermemiştir
--spoiler--
gol atmadan sevinenlere göre daha akıllıdır.

2-2 mi oldu