bugün

Host sirketleri tarafindan kapatilan site , yani artik bizi güldüremiyeceklerinin habercisi olan site.
Kapatilmasina oldukca üzüldük ve bugünü TÜRKCÜLÜGE vurulan bir darbe , yada YAS ilan edelim derim ben.

Bunlarin aralarinda XxErgenekonxX isimli bir IRKDASIM * vardi yarim akliyla calinti yazilariyla insanlari güldürmeye calisirdi.
Sanirim en cok o üzülmüstür kapanmasina. Göt yeleli pozkurt'uda unutmamak lazim tabiii.

Geri dönün tatsizcilar , artik bizi kim güldürecek.
kayboluşlarıyla en fazla Türkçüleri sevindirmiş gavurca tabirle poser sitesi. Türkçü olarak amacımız kimseye yaranmak olmadı 1800lü yılların ortalarından beri. Lakin kimseye yaranmak zorunda değiliz diye hiç boş konuşmadık.

Normal üyelere bir şey demiyorum. Eminim hepsi vatanını, ırkını seven şerefli Türk evlatlarıdır lakin sitedeki yönetici sürüsü öyle bir ortam oluşturmuş, o kadar fazla sahte hesaplar açıp saçmalamanın tavanına vurmuştu ki Artık amaçlarını açık seçik belli ediyorlardı.

Amaç karikatürize olmuş bir türkçü imajı yaratmaktı.
Başardılar mı?
valla cahil insanlar arasında baya başardılar.
Türkçü hevesle nette dolaşmaya başlayan birçok ergeni de yanlış yerden başlamalarına neden oldular.

Osmanlıcı bir adam değilim. Hatta Osmanlı'da 300 yıl boyunca tek köle milletin Türk Milleti olduğunu iddia eden biriyim.
Lakin Bir Türkçü olarak Atsız'dan Osmanlı'ya karşı "küfür", "nefret" görmedik öğrenmedik. Tam tersine Padişahın devletin bekaası için Türk Milleti üzerine yaptığı kimi baskıları tarihi perspektif içerisinde hoş görmeyi öğrendik.

Lakin buranın yönetimi ergenlere verdi gazı verdi gazı Atsız'ın dedikleriyle zıt olarak bir osmanlı olgusu ortaya çıkarttı.

Ayrıca Din konusunda da benzer şekilde Türkçü düşünle alakası olmayacak şekilde bir fikir çöplüğü ortaya attılar.

Aha ayrıca buraya yazıyorum Kemal Aksungur denen herif Kürttü bu bilinir, buranın yöneticileri vssi de Fethullahçı değilse ne olayım.
Biz Yaşar büyükanıt paşa göreve gelirken Ülkücü kılığına girip TSKya sövüp sayan "kürşad" gibi tarihin en büyük kahramanının adını bile kullanmaktan çekinmeyen fethullahçılar da gördük. Türkçü kılığına girmeleri de doğal. sonuçta fethullahçı bu hiçbir şekilde etik kural denen şeyi tanımazlar.

Kimi Türk düşmanları korkuyor ya halkta bu sitedeki gibi Irkçı akımlar yükselirse diye. Keserler bizi alim allah diye.
Lakin bu akım 60 milyonu sarmasından çok Gerçek Türkçü akımın sarmasından korksunlar. Cumhuriyeti fethullahçıların parodisini yaptığı bu sözde Türkçüler kurmadı, Ermeni göçünü bunlar yaptırmadı, DErsim isyanını bunlar bastırmadı, Yunan mübadelesi öncesi Karadenizdeki isyancı rumları bunlar yenip, esir alıp istiklal mahkemesine çıkaracak yere getirmedi. Aklı başında, sakin, mantıklı gerçek Türkçüler yaptı.
Akıllı adamı da Bu fethullahçı parodileriyle kandıramayacağınıza göre dediğim üzere ancak cahil insanlar arasında başarılı olursunuz.
(bkz: atsizcilar net)

tekrardan açılmış olan otağ. bir süre üye olmadan takip etmeyi düşünüyorum, hayırlısı...
(bkz: türk olmaktan utanılan anlar)
1. türkçüyüz
2. arınmış türkçeciyiz
3. yasacıyız
4. toplumcuyuz
5. milli gelenekçiyiz
6. şuurlu demokrasiye taraftarız
7. ahlakçıyız
8. bilimciyiz
9. teknikçiyiz

2. maddede arınmış türkçeciyiz diye yazip, 9. maddede fransızcadan geçme kelimeyi (teknikçiyiz) kullanarak bi boktan çakmadıklarıni ortaya koymuşlardır.
ilginç bir diyalog:

-otağdan atılınca burayamı sığındın dansöz.otağdayken din hakkında böyle ileri geri konuşamıyordun? ne oldu birden cesaretinmi geldi turatbek.senin gibiler türkçü değil türk bile olamaz şimdi yavşamaya devam et bakalım ağabeylerine kurtaracakmı seni bu atarlar.

-ulan göt lalesi! dini duyguların ağır basıyor diye herkesin de aynı olmasınımı istiyorsun? senmi türkçü olacaksın? bu otağın misyonerlere ve islami mücahitlere ihtiyacı yok. ayrıca sen turatbekin abilerini boşverde kendi abilerine bir sor bakalım onları zamanında nasıl siktiğimizi encik! atildin
(bkz: ergenekon kaynaklı psikolojik harp siteleri)
türk-islamcılardan nefret ettikleri söylenir.
bu sitede sazan avı için değil de ciddi ciddi yazan beyinsizleri çok merak ediyorum. nasıl bireyler acaba sosyal hayatta? nasıl bir ezikliktir bunlardaki bir türlü çözemedim. hitler'e inanılmaz bir hayranlık duymama ve yahudilerden evet ırkçılık derecesinde nefret etmeme rağmen bu adamların oksijen israfı olduğunu çok net bir şekilde söyleyebilirim. kandaş, ifadeye gel. yıllarca hayatını terörle mücadeleye adamış erdal sarızeybek'i bile "kürt-türk kardeştir" dediği için soysuz ilan etmişler.

aralarından bir kişi bile okuyorsa bunu buradan sonrasına dikkat etsin;

ulan orospu çocukları, ulan itin dölü, kerhane doğumlu babası belli olmayan piçler. siz kim oluyorsunuz da vatanı klavye başından kurtarıp, bu vatan için kanını, terini akıtanları hain ilan ediyorsunuz ha veledi zinalar sizi. yazdıklarınızın yarısını yapacak yürek yok lan sizde it sürüsü, siz değil yedi sülaleniz gelse, bu vatanın gerçek sahipleri bir kaşık suda boğar sizi. kodumun yavşakları gece vakti sinirlendim bak. öyle bıyıkları çenenin altına kadar uzatıp, ayyıldızlı bandana takmakla, tengri türk'ü korusun demekle yürümez işler. siz ve sizin gibi götverenler konuşurken mangalda kül bırakmaz ama iş icraata geldi mi yardım çağırmaya! en önde koşar. bakın aynaya sorun kendinize, ben şimdiye kadar ülkem için, vatanım için ne yaptım?
atsız insanların bu sıfatlarından kurtulmak için uğradıkları sitedir. bu site içerisinde ihtiyacınıza uygun atlar bulabilir ve bu atlar ile test sürüşü yapılabilirsiniz.
"kur'an, arap muhammedin uydurmasıdır" diyen, etnik milliyetçi, kafatası ölçmeye meraklı, bir şekilde nazilerin türkiye kolu olanların sitesi.
(bkz: azalarak bittiler)
at, avrat ve silahtan oluşan üçlemeyi atsız olduklarından tamamlayamayan insanların mağduriyetlerini toplu halde dile getirmek için kurdukları internet sitesidir.
beyin fakiri insanlar tarafından açılmış, kullanılmış, kapanmış sitedir. atılma nedenleri başında "çapulcu kürt olmak(!)" bulunmakta.
osmanlıyı türk olmamakla, müslüman türkü araplıkla suçlamışlar. ha ben bunlara nerden baktım: web archive. kendimi milliyetçi bi insan olarak böyle düşünenlerin kullanmadığı aklına sıçayım
Edit:edit
Gökbilge ATSIZIN ve Türkçülerin olduğu dava hakkında bilgi veren ibadet gibi bazı kısımları ezik Tigircilerin Türkçüyüm diye yazdığı faydalı site.