1. 1.
  (bkz: dns)
  -1 ... tataramazan
 2. 2.
  gök yeleli bozkurt'un tepkisini merak ettiğim engeldir.

  " tengrinin sayesinde intikam alacağımız günler yakındır. balasagun koş atımı hazırla, sefere çıkıyoruz. " diye estirir şimdi.
  4 ... dark jedi in da house
 3. 3.
  dns değiştir gir ! otu boku engelleyenler varken biz yakında google'da kapatır bu zihniyet...
  -1 ... birbokb0cugu
 4. 4.
  bursada oynanan milli maça sahaya planörle inmeye çalışan, kendilerine atsızcılar diyen, üç beş kafadarın bunda etkisi büyüktür. belli ki ilk başlarda gülünüp eğlenilen atsızcılar eylem kararı almışlar. zamanında da apoculara 3-5 çapulcu denilerek küçümsenmişti. belli ki ders alınmış. bence ikinci bir eylem çabasına girerlerse hepsi toplanır.
  ... rakamsal
 5. 5.
  bursada oynanan milli maça sahaya planörle inmeye çalışanlar atsızcılar değil 'genç atsızlar' denen sanal olmayan tek Türkçü gurup..atsızcılar.com'da ve diğer türkçü sitelerde genç atsızların bu eyleminin gündeme getirilmemesi bunların türkçü karakterde olmadığını gösteriyor..

  http://www.gencatsizlar.com
  ... gargarizma
 6. 6.
  tanrı'nın dahi hackleyemeyeceği site olarak adını duyurmuş olan gücünü köktengriden alan gök yeleli bozkurt'un yönetimindeki ulu site atsızcılar com'un türk yargısının kararı ve türk telekomun icraati sonucu erişime engellenmesiyle ortaya çıkan ve bizi büyük bir eğlenceden mahrum bırakarak yüzümüzdeki tebessümlerimizi ellerimizden alan ve de buna ek olarak ne yani türk yargısı allah'dan üstün mü ki allah'ın dahi hackleyemeye cesaret edemediği bu ulu siteyi hiç tereddüt etmeden engelleme cesaretini ve gücünü kendinde görebiliyor sorusunu akıllarımıza sokarak insanın imanını zedeleyen ve acaba, acaba allah'dan da üstün birşeyler olabilir mi ikileminde bizi süründüren bir garip karar.

  verin lan sitemizi bize. siz nasıl türksünüz ibne herifler. ben ordan kendime ırkdaş hatun seçip kaldıracak yuvamı kuracak çingiz ve almıla isminde yavrucakların sahibi olacaktım. asil spermlerimi kimle paylaşcağım ben şimdi. ha? düşündünüz mü bunu. düşünmediniz değil mi. hadi hacuu sitemizi verin bize.
  4 -1 ... ben simdi sana bi kamasutra