1. 1.
  atsız atatürk düşmanı mıymış? bu video götten uydurma öyleyse : https://www.facebook.com/...a/videos/722755327755249/
  2 ... bujjy buttson
 2. 2.
  ortak yönleri anti komünist ve anti kemalist olmalarıdır ancak aralarında bir dostluk yoktur. Birisiyle aynı ortamda bulunmak veya bir çay içmek dost olduğunuz manasına gelmez.
  2 ... delegado zero1918
 3. 3.
  Ortada bir yanlış anlaşılma var. Atsız Atatürk e düşman değildi kendisi hakkında yazdığı onlarca övünç dolu yazı vardır. Atsız halk partisinin kurnazlarına Atatürk maskesiyle dalkavukluk yapan çakallara ve kemalizmi putlaştırıp Türk milletinin genleriyle oynanmasına karşıydı en çokta bunu eleştirirdi.

  Atsız lafını esirgemeyen bir yapıyla hiç kimseye yaranmak işin bir şey yapmayan ısmarlama yazılar yazmayan fikri doğrultusunda kalem oynatan biriydi. Atsız devrinin Kürşad'ı kılıç gibi keskin fikirleri olan biriydi. Bu fikirlerini dile getirmek için kimseden icazet almak zorunda da değildi o sebeple halk partili Kemalistler kendisine işkence yapıp mesleğini dahi elinden aldı. Onlar hasan ali yücel gibi sosyalist Köpeklere tamah edip dost edindi onlara makamlar mevkiler bahşedildi! Sabahattin Ali gibi soysuzlara değer verildi atsız gibi dik duranları sevmedi çünkü Türkçüydü milli demokrasi taraftarıydı.

  Atsız Kemalizm'den ne derece tiksiniyorsa bizde o derece tiksiniyoruz!
  1 -2 ... delegado zero1918
 4. 4.
  Baba oğul
  Ediyle büdü gibi
  Birbirini uyarlar
  Yani şarlatan.
  -6 ... steve rogers
 5. 5.
  Rıza nur’un yetiştirmesi hüseyin nihal’den beklerim.
  1 ... son of zapetra