bugün

Akbank 1500 liradır. Gereksiz bir uygulamadır. Haksız bir kazançtır.

Atm den verilmeyen para, şubeden olunca verilmektedir. Oyak Renault ailesi olarak 6 bin kişi, sadece boykot olarak bir ay atm den para çekmek yerine, şubelere akın etsek.

Kendi kendilerinin yedi ceddine söveceklerinin teminatını verebilirim. Burada bankalar her zaman olduğu gibi, devletin vatandaşları her türlü sömürge altına aldıklarını bildiği için, devletin koltukları altında, rahat rahat element uydurup, haksızlık yapabilmektedir.

Lafa gelince 2 kuruşu alacaksın, bizde kalamaz diyen ibneler, söz konusu paranı çekmek olunca ambargo uygularlar.

iyi de hangi hakla?

Birileri bunu sorması gerekir..
şubeye başvurularak değiştirilebilen limit sanırım. kesin bir tavanı vardır ama ekonomiyi stabil tutmak adına. açıkçası burada kati, kesin sayılar görünce şaşırdım zira atm'den para çekme limitim garanti ve işbankası özelinde yazılanların üzerinde.
Garanti Bankası: 1500 tl
Vakıfbank: 1500 tl
Akbank: 2500 tl
Yapı Kredi: 3000 tl
Iş Bankası: 3000 tl
Finansbank: 7500 tl.

Benim bildiklerim bunlar.
ülke büyük fakir yalnız ya 300 dolardan fazla çekemiyorum.
iş Bankası'nda 1500 tl'dir.
akbankta 1000 tl olan günlük sınırlı geçirme metodu.
halihazirda takilmadigim, benim icin bir sorun teskil etmeyen limittir. bir gun kendisinden dert yanmayi umuyorum efendim.
oyak bank'da 800 ytl olan limittir.
yapı kredi de 600 ytl dir.
bankasına göre normalde 600-800 ya da 1000 ytldir. bazı bankalar, maaşlarını kendilerinden alan anlaşmalı firma personelleri için bu limiti daha da yüksek tutabilmektedir.