bugün

memleketteyken her daim yaptığım şey , kızlara yavşamak için yapmıyorum bunu , hatta genelde erkeklere söylüyorum.

misal yol üstünde tesisler var oralarda benzinlikte markette lokantada çok ucuz rakamlara çalışan insanlar var , 2-3 km yola 2 lira para alıyorlar , adam her gün 4 lira yol parası verse 120 lira aylık cebinden çıkacak , benim gibi başka düşünen var mıdır ama böyle birini gördüğüm zaman çekerim sağa atla dayı bırakayım merkeze kadar derim

ha tabi büyük bir şehirdeyseniz bu pek kolay bir şey değil kimin ne olduğunu bilemezsiniz , benim gibi ufak bir şehirde yaşıyorsanız yapın abi gerçekten bir şey kaybetmezsiniz , o araba üstündeki kişi sayısı kadar benzin yakmıyor sonuçta ha tek gitmişsin ha 4 kişi ne fark eder ki ?
Ferrari atıysa olur.
Korkma atım uysaldır, ısırmaz. Diye devam eden cümledir.
annelerimizin yıllarca en çok korktuğu söz. *
>buyrun sizi eve bırakayım.
<bununla mı?
>büyük ihtimal...
<vay be şu alete bak! arap atı mı bu?
<!!!!!!!!
(bkz: depmesin)
-pardon hede sokak nerde acaba?
-bende oraya gidiyorum atla.
-neye atlayım? araba felan yok ki burda
-adresi bilen birini buldun atla zıpla sevincini göster işte...

(bkz: yiğit özgür)
(bkz: atla gel şaban)
benim arabam var ulan zavallı senin gibi ayakkabı mı eskitiyorum yolda izde... hadi naz caz yapma atlar mısın demedim atla dedim sana... şuna bak hem fakir hem gururlu...
genelde hatun kesimine teklif edilir,bir erkege söylendigi cok nadir rastlanan bir durumdur.
zengin piçinin ayartmaya çalıştığı kıza söylediği söz...
delikanlının, salına salına yürüyen, tabanvay kullanan esas kıza arabayla ağırdan yaklaşıp camı açıp söylediği o müthiş davetkar cümlenin ta kendisi.