1. 122.
    https://www.uludagsozluk.com/e/43464931/
    ... buyuk beyaz kapitalist
  2. 121.
    2. sezon Eylül'de yayınlanacakmış. E haklı olarak tabi önce Dark 3. sezonu izleyecekler sonra aynısını çekecekler falan Eylül'e anca yetişir.
    1 -1 ... lazistanli
  3. 120.
    çok kötü oyunculuk var.

sırf beren saat aşkım için izledim ama no.

hakan muhafızdan 10 kat iyi bu arada.
    ... anilarini sildiren kadin
  4. 119.
    izlenmeye değer bir dizidir.
    ... misterspark
  5. 118.
    ezelden beri türk dizisi izlemeyen birisi olarak, pardon ezel'den beri... şaka bir yana izledim.

izlemekteki temel motivasyonum bizim bir abi var kanaga nın devamı gibi sen seversin dedi. ben de kanaga nın devamı mııı? gibi bir gazla izlemeye başladım. açıkçası izlenebilir bir dizi. vaktim olursa çıkınca 2. sezonu da izlerim. fakat öyle aham şaham bir yanı yok. asla kanaga nın devamı kafasıyla da bakılmamalı.

ayrıca dizinin çok acil etkin danışmanlara ihtiyacı var. dizi izleyecisinin fark edeceği ya da takacağı yok fakat yine de işe saygı duymak için kadim inançlardan ilham alan bir yapımın daha donanımlı olması gerekiyor. anadolu islamı anadolu mistizmi anadolu mitlerini vs harman edip ortaya bir kadim inanç sistemi çıkartamazsınız. keza çıkmamış da. ortaya bir takım paronormal olay atıp bunun kadim dönemlerinden referansını veriyorsak bunun bir tutarlılık içinde olması gerektiğini düşünüyorum. tabii bu biraz got tarihi gerçekliği yansıtmıyora benziyor ama öyle değil inanın. neredeyse türünün ilk yerel örneklerini veren bir yapımın elde malzeme de varken daha tarihi verilere bağlı kalarak bunu yapması gerekirdi. ben de fransızlar gibi sevimli sevimli başladım sonra nazikçe aşağıladım kusura bakmayın ya da bakın çok da sikimdeydi.
    1 ... buyuk beyaz kapitalist
  6. 117.
    2020 Eylül ne arkadaş.
    3.sezonu çekmeye başlamışsın. Ver 2'yi, yayınla.

Doğum günü hediyesi olarak mı bekletiyorsun?
    Gerek yok lütfen.
    1 ... eylulsabahi
  7. 116.
    Abartılan bir dizi. Keyif alamadım. Evet.
    1 -2 ... oytunkaran
  8. 115.
    atiye dizisi
    ... traveler of secret moments
  9. 113.
    atiye dizisi
    ... tarihci1071
  10. 112.
    hazır her gün evdeyken can sıkıntısından bi bakayım dedim ama açıkçası baya başarılı buldum. konu baya iyi, çekimler, mekan ve oyunculuklar da bence baya başarılı. bu arada göbeklitepe hakkında neredeyse hiçbir fikrim olmadığını fark ettim biraz cahil hissettim. benim gibi arkadaşlar varsa şurda kısa öz bilgiler var: https://kulturveyasam.com...ilk-tapinagi-gobeklitepe/
    ... reddhouse