1. 1.
  başlıktan da son derece rahat anlaşılacağı üzere atilla taş ile şahsım arasında oluşan tanımlayamadığım his, duygu, maneviyat.

  nereden başlayacağımı bilemiyorum ama ilk önce atilla taş'ın hemşehrisi olmaktan ötürü kederliyim, hüzünlüyüm, dertliyim vb.liyim. utanıyorum kendimden, öyle ki kütüğümü hong kong'a taşımaya çalışacağım.

  atilla taş ile aramdaki özel bağı izah etmek şöyle biraz zor olacak. cumartesi günü herşeyden habersiz olarak hayata dair umut veren detaylar başlığına naçizane bir entry tokatlayayım dedim. şöyle ki (bkz: (#5387868)), işte herşeyden habersiz olarak girdiğim bu entry'den sonra bir de ne göreyim o gece disco kralında bu dostumuz, bu sanatçı kardeşimiz konuk. işte ben de sizler gibi söve söylene bu adamı izledim.

  bugün sabah gene herşeyden habersiz olarak içimden geldi de şöyle bir entry girdim. şöyle ki (bkz: (#5396135)), işte bu entry'i girdim aradan saatler geçti atv'nin büyük beğeniyle izlenen (!) programı mavi sakal ayy pardon mavi şeker'i açtım. ama ne göreydim. bi baktım atilla taş* gene ekranlarda boy göstermiş cladio maldonado'yu mumla aratan figürler sergiliyor. "ohaa lan tesadüfe bak dedim" bu ses ve görsel şovdan sizler de faydalanabilesiniz diye şu kısa bilgi verici entry'i kaydettim. (bkz: (#5397055)) yani dikkat ettiyseniz atilla taş'la ilgili ne zaman bir entry girsem adam televizyonda boy gösteriyordu. peki bu son entry'e atilla taş kanadından bir cevap gelmeyecek miydi ? tabi ki gelecekti. ben bu son entry için ekleye tıkladıktan yaklaşık 1 saat sonra mail adresime bir siteden, "atilla taş'ın yeni albümünü dinle" diye bir mail ve link geldi.

  bu atilla taş ile ilgili olarak yazdığım son entry olacak. tamam atilla abi kazanan sensin. lütfen beni rahat bırak. *
  2 ... aristo socrates ve smile yk
 2. 2.
  (bkz: at yarağına karşı olan özel ilgim)
  3 -2 ... olursemkantinegelmeistemem
 3. 3.
  "özel" olduğu için bunu ba$lık açarak çığırmanın manasını yoktur.

  ne kadar komik adamlarsınız mına koyim.
  2 -2 ... ayaz
 4. 4.
  atilla taş ile aramdaki özel bağ
  1 ... hippopotomonstrosesquipedalian