bugün

koç burcundan çıkarlar efendim. ateş grubu olan diğer aslan ve yay burçları da bu gruba dahildir.
Ateşini söndürmek için ateşe körükle giden kadının eseridir.
Pkk yandaşı grup.Türkiye'de çok sayıda ormanı ve Türklere ait alanları eşyaları yakıyorlar kendi sayfalarından yazılarında her şeyi itiraf etmişler.
bu yaratıklar gene canlandı galiba ....
Kendi yengelerini düşünüp 31 çeken orospu çocukları.
(bkz: orospu çocukları)
Bizim oruspu çocukları dediklerimiz, kendilerine ateşin çocukları diyormuş.
Orospu çocukları.. kalleş pislikler. Yaşattıklarınızı yaşamadan gebermeyin.
Çocukları kısmı doğru ama ateş kısmı yanlış...
Ne çocukları oldukları aşikar...
korkak piç kurularıdır.
google'ın başına oturup "hımm bakalım bu hafta nerelerde yangın çıkmış" deyip, o hafta türkiye'nin neresi olursa, çıkmış ne kadar yangın varsa hepsini "kürtler olarak biz yaktık" diye üstlenen, kundakçılıktan değil ama bölücülük ve provokatörlükten sorumlu (salt beyinsiz de olabilirler, 10 metrede bir güvenlik kamerası olan bir devirde yaşıyoruz, sen her hafta 30 yer nasıl yakıyorsun) kişi veya kişiler.
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
Bu milleti zorla ırkçı yapacaksınız amk yerinde. Birini eylem yaparken yakalayayım çıktığı yere sokmazsam..
Bu başlık moderasyon tarafından ateşin çocukları terör örgütü olarak düzeltilmeli.

Bu şekilde sempatikleştirilmiş oluyor.
Yörükler geliyor analarina atlamaya. Hazir olsunlar.
Bu isin sonunu ben size soyleyeyim. Eger ki cidden, kaldi ki umarim oyle degildir, buralari kürtler yakiyorsa fethiyeden ikinci defa tekme tokat kovulacaklardir.
Sikerler irkciligi artik.
her sene karadeniz'e fındığa geliyorsunuz, sayın sıçılası beyinliler. millet sizi o çadırlarda delik deşik etmiyorsa, ekmeğinizde, işinizde gücünüzde olduğunuzu düşündüğünden birşey demiyor, ses etmiyor. adamlar hem kürtlüğünü kötülükle ifade ediyor. hemde kes, amk kürdü diyince zoruna gidiyor. eğer adam akıllı bir kültürünüz, milliyetiniz olsaydı, çoktan bir devletiniz olurdu ve türk milliyetçiliğini savunmayan bir kürt kendine iyilik yaptığını sanarken aslında amerika-rusya-iran geriliminde, ezilen çimlerden başka birşey olmuyor. yüzünüze tükürmek isterdim. ama tükürüğümü ziyan edemem.
Kendilerine boşuna ateşin çocukları diyorlar. Bizlere göre o*spunun çocuklarıdır!

Ulu tanrı'ya yemin olsun bu o*spu çocuklarına dünyada cehennemi yaşatacağız.
Türk'ün gücünü bu vatansız piçlere yeniden göstericez.
Tanrı'ya yemin olsun türk'ün önünde diz çöküp merhamet dilenecekler.
bu kadar orospu çocuğunun bir arada bulunduğu bu coğrafyada, adam olmak biz türklere yazılmış.
hamd olsun.

ki ben bu teröristlerin bu denli bir eylem yapabileceklerini düşünmüyorum.
tek tük yapsalar da çoğu ya sıcaklar, ya yerel halkın ihmalinden kaynaklanmıştır, göreceksiniz.

bu orospu çocukları istisnasız tüm yangınları üstlenerek kendilerince eylem yaptık, korkun havası vermeye çalışıyorlar.
bölgede yaşamayan, bilmeyen insanlar da kanıyor.

ya en basitinden şöyle diyeyim sonucu kesin değildir ama imamoğlu adana'da çıkan yangını gördüm.
yanı tarla. muhtemelen tarlayı yakmışlar (anız), ormana sıçramış. sıcağın ve poyrazın etkisiyle de biraz yayılmış.
en azından tahminim bu şekilde.

ateş olsalar cürmü kadar yer yakarlar.
bu soytarı sürüsünden kimse korkmamalıdır.
Cehennem odunları.
Yakalanip o yanmış agaç kütüklerine oturtulmalıdırlar.