bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  damarlarımı nasıl tıkarım, daha sağlıksız nasıl beslenebilirim, hangi durumda kulaklarımdan kan çıkarak ölebilirim(çok havalı) diye düşünen türk gençliğinin elinden düşürmediği, 2 satırlık rehber.

  1. kahvaltı en önemli öğün. daha ilk öğünden damarlarımızı düşük konsantrasyondaki(low density lipoprotein, tahlillerde ldl diye geçer) yağlarla nasıl doldururuz? en doğrusu için; (bkz: mcdonalds kahvaltı)

  2. ilk öğünün üzerinden 3 4 saat geçmesini bekleyelim. hadi burger king yiyelim. bakalım? bir menü 6 tl, iki menü 8 tl. aaa ne de güzel! böylece beyne giden kan akımına daha öğle yemeğinde büyük bir darbe vurabiliriz. ver oradan 2 menü, çok da hesaplı.

  3. akşam 8'e doğru bir daha kurt gibi acıkalım, ne de olsa fast food'un doyuruculuğu uzun vade(uzun vade de 2 saat) 0'dır. hemen pizza hut'a girelim. o da nesi? sınırsız hamur işi, üzerinde az doymuş yağlarıyla, hem de uygun fiyata. hemen girip arkadaşın 12 dilimlik rekorunu kıralım, göğsümüze yavaştan giren ağrıları önemsemeyelim.

  4. ana 3 öğün harici, bol bol fast food yiyelim, bir tavsiye olarak yedikten sonra anında uyuyalım. o yağlar bir güzel kanımızda dolaşsın, bir güzel depolansın. lazım olur.

  afiyet olsun türk gençliği. iyi by-pass'lar.
  ... default
 2. 2.
  çok fazla miktarına;

  (bkz: mcdonalds)
  (bkz: burger king)
  (bkz: kentucky fried chicken)
  (bkz: pizza hut) vs. restoranlarda ulaşabilirsiniz bu rehberin.

  örneğin mcdonalds'larda kalp vakfına ait bağış kutuları bulunmakta. "biz yaptık, biz temizleriz" mottosunda olsalar gerek. (bkz: sıçıp sıvamak)
  ... default